Prijava

Meni nije jasno zašto prave nove Rane?
Već se pokazalo da omladinu filmom možeš samo da popališ.

Dzimi, nije to problem, nego u zaostalom Krusevackom bioskopu film ce se prikazati 5.9.2011. godine..

.. a mozda ni tad.

nista posebno,vec vidjena tema za film..

Да, ово ће да буде чиста потпала. Наци фазон са навијачком позадином. Колико ја знам, Радовци су се бунили, а и видео сам и шта тај педер што је направио филм прича, тако да је ово очигледно неки као покушај да се омладаина изведе на прави пут. Е сад, или ће то да изазове контра ефекат или је обична комерцијала која ни мене не би убедила да почнем да гледам Жикину шареницу.

А филм је требало да изађе пре јебене две године, а они га развлачили до сад.... као неки проблеми, ово, оно. Мурш. Али и даље желим да га гледам, баш због те навијачке позадине и фашистичких фора. Скинуо сам неки биоскопски снимак али је много лош, к'о да је јебеним фоном од 0,0005 камером сниман,а још и лик дрма руку к'о да му пуши Сања Маринковић. Не мо'ш то гледати...

Meni je film njah. Nekako je plitak. Ovaj što je pisao scenario se zajebo jer je hteo da pošalje neku političku poruku, i na kraju se poenta filma svela na "Zli Koštunica i zli akademici nam ne daju u Evropu", a cela priča o sudbini glavnog lika je ispala mnogo zbrzana i puna nelogičnosti i rupa.

I da, sranje je kad već posle pola filma možeš tačno da pogodiš šta će se desiti na kraju.

Zato sto mi je najblizi bioskop na 100km...tako da...to nije 200 dindzi,nego kad bi isao busom,dodje ti 1500 dindzi...pa neka me neko sad pita zasto trazim link!!!!
A gde su tu jos kokice....:)

@Dzimi

Ja bih mozda i isao u bioskop da on i dalje POSTOJI u Kragujevcu...

Meni nije jasno zašto prave nove Rane?
Već se pokazalo da omladinu filmom možeš samo da popališ.

Baš to. Svi kreteni će se napaliti na naci skins kurčeve.

Jel ima na netu? Ako ima daj link.

Bilo, al izbacili zbog autorskih prava, bem im mamu :D

A daj jebote. Nije fora. Neću da dam pola kila dinara za to vnu. :)

Gledao sam pola filma, odlican je za sad :D

А с друге стране, ја те идеологије подржавам још одаавно. :)

Mozak na paši, očigledno.

AKo ovo budu nove Rane, najebali smo ga.

Колико су га најављивали, ја очекивао да видим ко зна шта.
У суштини, превише на брзину одрађена прича, ништа посебно.
И да, кад се погледа тренутак кад је изашао филм, само још једна трула пропаганда против навијача и свега што их прати.
И онај редитељ бре, ко нека пичкица.

Dzimi, nije to problem, nego u zaostalom Krusevackom bioskopu film ce se prikazati 5.9.2011. godine..

Е, то је директна последица чињенице да сви само скидају филмове, нико не иде у биоскоп. :)
Знам, тако је и у мом селу. Сад уопште нема пројекција. Последње су биле пре 5-6 година. Сећам се, дође троје људи, па купимо сви по три карте како би уопште пустили филм. :/

Ja ne vjerujem da ima hrpa komentara o filmu ljudi koji ga nisu ni pogledali. Stvarno je mišljenje kao šupak, svi ga imaju!
Ja sam ODGELDAO film ( kinu) film nije za podpaljivanje omladine, jer nema pretjerano nasilničkih scena, nema nekakvog loženja i na kraju je ono što svi znamo. Uvjek neko ima interesa i od huligana i nacista i cigana i svih.
U svakom slucaju, prije ulaska na ovaj podforum treba da stoji kviz da te propita malo da vidi jesi li gledao film, ako jesi da dobijes dozvolu da pises kritike!

"Ljudi nije Sloba kriv! Mi smo govna!" Al` bas!

Jebote, kad je bio Terminator onaj najnoviji, Spasenje, il' kako se vec zove, bio sam ja sa ortakom i dvoje iza nas, koji nisu dosli zbog filma, nego da se jebu u miru.

Али јесте кул кад циги разбије главу, и кад пале циганску маХАлу. :)

Trol?