Prijava

Судећу по трејлеру, није лош. Данас идем да га гледам.

mnogo je bolje odradjena tema u Americkoj istoriji X sa Edvardom Nortonom, ovo nase je PIP, mislim da nasi reditelji treba da se zadrze na komedijama, tj tragikomedijama koje su bez premca mada pozdravljam napore nekih da probaju nesto drugacije, iako im ne ide.

Iz principa neću da ga gledam.

mnogo je bolje odradjena tema u Americkoj istoriji X sa Edvardom Nortonom

Čuo sam da je super taj film.

Film sa poukom za malu decu :"Nemojte postati nacisti"

Ako neko nadje torrent javite, ne budite dojke.

Bezveze je to što je skraćen i cenzurisan, dok su filmovi (doduše strani) iz 70 mnogo bolji, i pritom nisu cenzurisani. Ima jedan sa Raselom Krouom mnogo dobar, na tu temu. Romper Stomper.

A to da izaziva bes i mržnju kod mlađe populacije nije ništa novo, setite se samo Paklene pomorandže.

Погледао сам га. Филм је мајка. Пуфно, обавезно га погледај. :) Веома је поучан, и није само то, него је и брутално направљен.

"Један минус ти сјебе цео задатак. Исто тако ти једна погрешна одлука сјебе цео живот."

Idem sledećeg vikenda da pogledam. Javljam utiske.

Ljudi sad ozbiljno, jel ima neko link za download bez torenta :D

...U formi koja komunicira sa što širom publikom u meri u kojoj komuniciraju filmovi American History X, Fight Club, La Haine (Mržnja), I.D. ili This is England...

Reče režiser. Mislim da ću da zaobiđem projekciju ovog filma. Viktor Savić glumi huligana, ccc.

Au brate, na šta se ti primaš... Kad si uveo net?

Ma de znam,čovek pito za link bez torrenta,ja na brzinu našo nešto,nisam ni gledao. :) Inače skidam preko Vuzea,sigurnije je totot

E jeniga ja sam glup pa ne znam preko Vuze-a ni uopšte sa torentom :( lolololo

Viktor Savić glumi huligana, ccc.

Viktor je, za divno čudo, sasvim okej odglumio.

Pa dobro, ali napričaše u prijašnjim postovima da se politika mota kroz film o ćelavima.

jbg ja sam ga propustio u bioskopu,a hteo sam da ga gledam.moracemo ko zna koliko da cekamo dok ne izadje dvd rip.sa bioskopskim snimkom necu da gledam.

Film nema veze sa navijačkom scenom u Srbiji. Ni približno realno. Barem za te delove mogu da kažem. A ostatak mi izgleda kao neki Engleski ili Nemački film. Nema taj dečko pojma.