Prijava

Pročitao sam svih 6 stranica. To je ona lagana tajna

Jednom kad sam se vraćao iz skole ja gledao nekog lika kako se žvalavi sa ribom, gledam u guzove i digne mi se do maksimuma ali na kraju je ispalo da je to bulja od muškog.

Ne znam koja je moja najmracnija tajna. Previse je mracna, ne vidi se. Hahaha.

Imam kolekciju fotografija sestara jednog vukajlijaša.

умако сам јаје у млеко и даво мачкама да лижу

дрко сам у другом основне на сред часа! био у првој клупи

Ja hajmo reći da imam jednu .Net aplikaciju za otključavanje naloga na Vukajliji, pravio čisto iz zajebancije, ali pošto sam mehk čo'ek ne zloupotrebljavam to. Tol'ko od mene. ;-)

Zatrpavanje Luksa peveteovima za 3...2...1...

Za kakvo otključavanje? Da provališ šifru?

Pustite Lukse. Ne jebe više, pa pokušava jeftinim manipulacijama doći do brkomaza.

та апликација је отприлике у рангу слобиног хака да гледа туђе слике преко телефона

лукшо, колко ојра тражиш за то?

Neću da ispadam džiber, pa da čitam tuđe Pvt-ove i opičim Prtscr pa da kažem: "Hihi, evo". Pravio iz zajebancije, čisto da testiram rapidno generisanje stringova na osnovu verovatnoće pojavljivanja karaktera u šifri. Imaš na netu free baze podataka, na osnovu toga napravio probabilistički model, i uzeo čisto nekoliko osnovnih leksikografskih pravila i to je to. Tako nešto mi trebalo za ova moja sokoćala, pa reko' iz šege 'ajd da oprobam. ;-)

Imaš na netu free baze podataka, na osnovu toga napravio probabilistički model, i uzeo čisto nekoliko osnovnih leksikografskih pravila i to je to.

Aaa, pa što ne reče da je to. Ček da upalim Visual Studiolololo

I koliko je dobar? Provali li odmah ili mora da radi?

Algoritam je probabilistički kompletan, što je opet bolje nego tupava kombinatorna pretraga preko svih kombinacija karaktera. U prevodu, češće radi brže nego nabadanje, u najgorem slučaju radi istom brzinom kao standardna pretraga. Hajmo reći da za dan može da potrefi neke teške stringove od 20ak elemenata. Vreme zavisi od toga koliko je koliki je likelihood kombinacije karaktera na osnovu probabilističkog leksikografskog modela. Jebiga, ne može bolje. Da ga spustim na GPU radio bi dosta brže, ali mi to ne treba i nem' vremena da se jebandišem s tim. Testirao sam samo na Vukajliji da vidim kako radi. Da ne spemujem više temu.

Lukѕ

Algoritam je probabilistički kompletan, što je opet bolje nego tupava kombinatorna pretraga preko svih kombinacija karaktera. U prevodu, češće radi brže nego nabadanje, u najgorem slučaju radi istom brzinom kao standardna pretraga. Hajmo reći da za dan može da potrefi neke teške stringove od 20ak elemenata. Vreme zavisi od toga koliko je koliki je likelihood kombinacije karaktera na osnovu probabilističkog leksikografskog modela. Jebiga, ne može bolje. Da ga spustim na GPU radio bi dosta brže, ali mi to ne treba i nem' vremena da se jebandišem s tim. Testirao sam samo na Vukajliji da vidim kako radi. Da ne spemujem više temu.

http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201205/5077/5sj0j.gif
lolololo

Hahaha, kapiram Lukse, ali to je mnogo vremena.

P.S. Sad kad svi krenu da menjaju šifre na 30 karaktera :)

Luks, je l' možeš ti da napraviš neki "titty recognition" softver, koji kopa po PVT-ovima, da iskombinuješ sa ovim što si već napravio? Ili da ne čitam dalje.

Agilni, imaš PVT povodom tog zahteva.

Agilni
neki "titty recognition"

Mickey Savage
Agilni, imaš PVT povodom tog zahteva.

Мики послао сисе Агилном лолололо