Prijava

jasam glup ko kurac

да је то написао, рецимо Ментални, испеглала бих се по доручку, а онда бих отворила вукајлију и показала кеви зашто сам јој уништила ремек дело, она би онда направила још једно, да се испегла и она.

Dokazala si da ti je inteligencija na nivou. Bitna si. Idi sad gledaj grand, mislim da ti čuvaju mesto u prvom redu.

Dovolljno sam inteligentna da shvatim koliko sam glupa. :)

U svakom slučaju bih voleo da sam inteligentniji. I da jesam, opet bih isto želeo.

imas 5 kuca u kojima zive 5 ljudi razlicite nacionalnsoti i imaju razlicite ljubimce, pusU razlicite cigare i tako too.... pa imas nekoliko informacija i treba da ih poslozis sve. jel radio neko to mozda?

Ovo se relativno lako rešava pomoću tabele, mislim da se zove integram, ideja je da se naprave boksovi i u svakom boksu sme da stoji samo jedan simbol za tačno (T, 1, + ili kako god) po vrsti i koloni. Naravno, treba izvući maksimum iz svake informacije. Tabela nam olakšava jer je pregledna i neke druge informacije postaju očigledne. I to nema mnogo veze sa inteligencijom, ubrzo postaje gotovo šablon. Mislim da nema veze mi sa Ajnštajnom.

Mylyca
То је глупост највећа, контам, нема везе с Ајнштајном. А и да има, и он је био пглу за неке ствари. Решила сам то за 15 минута, пре једно 3-4 године, али само зато што сам својевремено играла неку детективску игрицу на тај фазон, па сам сконтала шаблон. То је нешто слично ко судоку. Да нисам играла, требало би ми више времена. Што значи да се тај коефицијент интелигенције повећава са повећањем свести и вежбом и то је реално курац све :)

Pa pretpostavio sam da nema veze sa njim al sam vid'o da o povezuju sa njim. I jos je bilo kao samo 2% ljudi moze da rijesi to. Meni je trebalo manje od pola sata, i po tome sam shvatio da je sranje, al reko za svaki slucaj da pitam odje jer jbg mozda jesam genije al ni sam nisam svestan toga :D

Skroz O'tkačen
Ovo se relativno lako rešava pomoću tabele, mislim da se zove integram, ideja je da se naprave boksovi i u svakom boksu sme da stoji samo jedan simbol za tačno (T, 1, + ili kako god) po vrsti i koloni. Naravno, treba izvući maksimum iz svake informacije. Tabela nam olakšava jer je pregledna i neke druge informacije postaju očigledne. I to nema mnogo veze sa inteligencijom, ubrzo postaje gotovo šablon. Mislim da nema veze mi sa Ajnštajnom.

Pa da, svaka informacija otkriva nekoliko drugih polja, i u pravu je mylyca kad je pomenula sudoku, jer ima neke slicnosti i uglavnom se koristi logika.

jer jbg mozda jesam genije al ni sam nisam svestan toga :D

Да си геније, знао би то, а и људи око тебе, веруј ми :)
Не би губио време на вукајлији, за почетак.

Ma ljudi, ti testovi samo služe za označavanje inteligentnih ljudi, koji su potencijalni problemi za .... Više sile.