Prijava

Bojim se preteracu...:D

много мислим да сам интелигентан, ал не помаже :(

Dovoljno sam inteligentan da pustim vodu poslije vršenja nužde. Problem nastane kad vršim malu nuždu. Ako podignem dasku, zaboravim da pustim vodu, ako je daska već podignuta, onda pustim vodu, ali zaboravim da spustim dasku kad završim. Nadam se da ću postati dovoljno inteligentan da naučim da koristim wc šolju u kompletu.

Savet strucnjaka - Koristite poljski wc.:)

kad se vec pominje 'telegencija, jel zna neko za onaj "zadatak", koji je kao Ajnstajn smislio, ono imas 5 kuca u kojima zive 5 ljudi razlicite nacionalnsoti i imaju razlicite ljubimce, pusU razlicite cigare i tako too.... pa imas nekoliko informacija i treba da ih poslozis sve. jel radio neko to mozda?

Ja mislim da sam genije, a to cu i dokazati za 10ak godina.

kad se vec pominje 'telegencija, jel zna neko za onaj "zadatak", koji je kao Ajnstajn smislio, ono imas 5 kuca u kojima zive 5 ljudi razlicite nacionalnsoti i imaju razlicite ljubimce, pusU razlicite cigare i tako too.... pa imas nekoliko informacija i treba da ih poslozis sve. jel radio neko to mozda?

Ja sam radio. Crtao sam, povezivao i na kraju došao do rešenja. Nisam baš siguran da se čika Ajnštajn bavio time, mada ko zna.

Ja sam na netu radio neki IQ test i ispalo mi 148. Sranje.

A na pravom testu 134, kao.

Ја мислим да сам овде најпаметнији :)

totalno sam inteligentna majke mi... ali nisam baš pametna...

ad se vec pominje 'telegencija, jel zna neko za onaj "zadatak", koji je kao Ajnstajn smislio, ono imas 5 kuca u kojima zive 5 ljudi razlicite nacionalnsoti i imaju razlicite ljubimce, pusU razlicite cigare i tako too.... pa imas nekoliko informacija i treba da ih poslozis sve. jel radio neko to mozda?

Поента је у времену. Мени је требало пар месеци за то :)

Ја сам пун памети као самар свиле.

Nemam ti ja inteligenciju. A ni ne treba mi. Lepše je kad si glup. :)

"Nemam ti ja inteligenciju. A ni ne treba mi. Lepše je kad si glup. :)"
ahahahah :D tacno tako...;)

Ja sam dosta možda čak i previše

Za koj' kurac biti inteligentan kad se kod nas sa inteligencijom sprda dok se glupost veliča.

Тема је очајна .............

sedplas

kad se vec pominje 'telegencija, jel zna neko za onaj "zadatak", koji je kao Ajnstajn smislio, ono imas 5 kuca u kojima zive 5 ljudi razlicite nacionalnsoti i imaju razlicite ljubimce, pusU razlicite cigare i tako too.... pa imas nekoliko informacija i treba da ih poslozis sve. jel radio neko to mozda?

То је глупост највећа, контам, нема везе с Ајнштајном. А и да има, и он је био пглу за неке ствари. Решила сам то за 15 минута, пре једно 3-4 године, али само зато што сам својевремено играла неку детективску игрицу на тај фазон, па сам сконтала шаблон. То је нешто слично ко судоку. Да нисам играла, требало би ми више времена. Што значи да се тај коефицијент интелигенције повећава са повећањем свести и вежбом и то је реално курац све :)

Ja sam dosta možda čak i previše

Хахах, е то! :) Мислим, да је то написао, рецимо Ментални, испеглала бих се по доручку, а онда бих отворила вукајлију и показала кеви зашто сам јој уништила ремек дело, она би онда направила још једно, да се испегла и она.

да је то написао, рецимо Ментални, испеглала бих се по доручку, а онда бих отворила вукајлију и показала кеви зашто сам јој уништила ремек дело, она би онда направила још једно, да се испегла и она.

Ај сад објасни мојој кеви што је монитор исполивен соком а ја се котрљам по поду од смеха :)

Moj je oko 18 centi u 'ladnoj vodi.