Prijava

Šta i zašto?

Ja npr kad je prehladno odmah kažem E U PM, DA MI JE DA DOĐE LJETO, DA SE SKINEM KA' ČO'EK, DA SUNCE MALO OGRIJE, a kad dođe ljeto kažem E JEBEM TI JA LJETO SMRDLJIVO, ČIM ISPOD TUŠA IZAĐEŠ, ODMA' SI ZNOJAV, DA MI JE ONA ZIMA DA DOĐE, OBUČEŠ SE KA' GOSPODIN, I BANJA...

Jebem li ga, što je bolje i što pruža više zanimacije? :)

Leto. Koliko god da je toplo uvek mi je lepo, nikada se nisam požalila da ne mogu da dišem, da me boli glava od vrućine ili sl, a zima...e, zima me ponekad fizički boli!

Љето је лијепо, али кад је врућо курац да се оладим. Ако је температура моје околике височија од 297К оћу думрем. Тако да зими могу да се обучем док ми не буде довољно топло. Зима је кул :Д

Ljeto, bez dileme. Možeš da budeš vani cijeli dan i noć. I da budeš bos(a).

Leto, ipak :)
Devojke, bikini i to :)

I još nešto u korist leta: obučeš se za minut od glave do pete.

zima bre!
od sva četiri godišnja doba leto mi je na poslednjem mestu. jedino lepo je što možeš da odeš na bazen ili more da se kupaš i rashladiš, a ako nemaš cvrc. prži se, pih
meni vrućina stvara nervozu, dok eto, jedna sam od retkih ljudi koji prosto obožavaju kišu.
smiruje me. volim i sneg i jedva čekam zimu.

Leto obožavam! Kada ozeleni drveće, pa 30+ stepeni, pa osvežavanje vodom, bazeni... Milina! Ali, u septembru... Moralo je leto proći...

jedino lepo je što možeš da odeš na bazen ili more da se kupaš i rashladiš, a ako nemaš cvrc. prži se

Ili na rijeku.. A ako je nemaš - pih! :))

лето, ја падам у депресију зими. спавам до 2 и још мало па падне мрак, не видим светлост дана; напољу каљуга, застој у превозу, уђеш у бус, у бусу смрди јер нико неће прозор да отвори да се случајно не би заледили, тражи лепе чизме које не пропупштају а то за мене вероватно не постоји, прође бус испрска те каљугом, дивно.. не капирам људе који више воле јесен и зиму

Zima!

Volim da se oblačim, da nosim šal, da kombinujem kaputiće, čizme, cipele, pantalone, pa onda suknje i čarape, milina božija. Leto je dosadno. Navučeš jednu majicu ili ne daj bože košuljicu i umreš.

Volim da skijam, mislim da bih mogla samo to u životu da radim. Obožavam sneg, da se sunčam na žičari, da se sankam, pravim sneška, grudvam, valjam. Obožavam svoje kuče, Sibirskog Samojeda.

Zimi mogu da idem na Taš da plivam. Leti ne mogu na Kopu da se spuštam niz livadu.

I meni je leto na poslednjem mestu. Mrzim žegu, mrzim učmalost koju donosi leto u gradovima kad se mladi smaraju i ništa ne rade. Zato gledam da leti pobegnem iz Beograda i obično provodim mesec dana negde u inostranstvu u nekoj školi, bilo London, bilo Pariz (negde gde je klima normalna i ima kiše) i radim nešto korisno.

Zimi mi je rođendan :)

Лето. Волим кад не морам да се облачим да бих отишао до продавнице. И кад могу целу ноћ да изблејим напољу пијући пиво.

Волим ја и зиму, али, реално, нема зиме на Балкану у градовима. Уместо да уживаш у снегу, можеш само да пливаш кроз бљузгавицу.

И кад могу целу ноћ да изблејим напољу пијући пиво.

Za ljeto nema boljeg argumenta od ovoga.

Leto!
Iz prostog razloga zato što živim u Rusiji pa odlično znam šta je zima. Ranije nisam imao pojma šta je to zima. Ne može leto biti toliko toplo, koliko zima može biti hladna.

a može i ljeto :)

a može i ljeto :)

Ljeto zvuči nekako toplije. Ljepljivije. :)

Zima. Tad mogu deci da rušim sneška. Buahaha