Prijava

E maloletnice, ti mi znas sta je knjizevnost? Solju mleka pa u krevet, dete!

Мислим да је било око 9 ижјутра када си то написа'. А да се дигне и да скуха кахву нама. :Д

OK, sad smo videli da Karleusa zna da piše. Još samo da napiše nešto pametno, a bio bi red jer je pročitala sve knjige od Ane Karenjine, pa ću da promenim mišljenje o njoj (malo sutra).

Холивуд маркетинг је стигао у Србију...

написала је нешто прилично паметно, у томе и јесте поента целе теме а не прозивање џеј кеј
то што је Јовичић наставио да набацује остале њене списе, то је друга ствар, не знам што то ради, мислим да се велика већина слаже да је сељанка и ту не видим проблем..

Ко све данас не може да пише у овој земљи...

Prvi put se slažem sa Karleušom... u nekim stvarima. Ali opet nije morala da upotrebljava vulgarne reči. Moglo je to da se napiše na pristojniji način. Al' pošto je ona tako htela, jebiga!!!

a ovog storm trupera bi trebalo banovati

Izgleda kao da je završila pisanje teksta, a zatim počela redom da ubacuje psovke.
I nije baš izmislila vruću vodu, ovo isto misli većina, ali izražava na sličan ili malo drugačiji način. Ali je ok. Sviđa mi se PS 1. :))

Pederi treba da umru.

Što, pa čovek nas je produhovio mišlju da će oni koji su se rodili i umreti jednog dana. Vi'š kakav genije.

Izvinite ako grešim, ali iz ova dva komentara sam zaključio da je ceo svet gej. xD

ovo isto misli većina

нетачно

Izvinite ako grešim, ali iz ova dva komentara sam zaključio da je ceo svet gej. xD

грешиш, значи да су и педери људи који ће да умру једног дана као и сви други...

Nije.

а шта мислиш, чему ова парада и буна гејева? ко су ови што хоће да их бију, и остатак који их не би тукао али подржава ове што туку?

Nisu većina, već su najglasniji. Većina razmišlja racionalno i baš ih briga za neku tamo paradu.

а шта мислиш, чему ова парада и буна гејева?

Ja mislim da to ni oni ne znaju :)

уосталом, прочитај претходне стране и види шта мисли добар део људи..

Ja mislim da to ni oni ne znaju :)

мислим да ти не на жалост знаш, а они знају

Kakvi god da su njeni stavovi i namere, želim da zaštitim ono što se naziva pisanjem, književnošću, pa čak i kolumnom od njenih bajnih sposobnosti.

TO nije ni blizu pisanja...Najobičnija svinjarija.

taj rad...

E maloletnice, ti mi znas sta je knjizevnost? Solju mleka pa u krevet, dete!

već je pričala da dosta čita, a ako ne čita u ove svinjarije se nije teško razumjeti...

Iskreno,nimalo me ne zanima sta ta osoba ima da kaze.Ko je ona da prica,ima svoju kolumnu,itd? Jel mislite da bi ja imao neciju podrsku da hocu da iskazem svoje misljenje,da svi cuju?Nisam ni procitao ovo,jer sam cuo od vise ljudi(ljudi koje cenim,i koje smatram veoma pametnim,sa rezonskim razmisljanjem) o cemu je doticna persona pricala...Mislim da ovoj zemlji najmanje treba da se bavi kolumnom jedne ovakve osobe.Mada,ko sto ovde neko rece,videh dok sam prelistavao strane,ko zna da li je ona ovo pisala...