Prijava

Da li se ljubite sa nekim nezovi prijateljima, koje i ne znate dovoljno dobro, kada se sretnete?

Ono
- Đe si brate
CMOK CMOK
- Što se radi
- Evo ništa, ti?
- Bez veze...

i ono ĆAO....

Da li se sa bližim prijateljima ljubite često kada se sretnete?
Ljubljenje sa familijom, rodbinom?

Npr u srednjoj školi kada sam počeo, pa ustvari možda drugo polugođe kada samo se zgotivili i počeli sa druženjem, kad god bi se došlo u školu i onaj prvi susret sa drugom ili drugaricom, nebitno, morao se ispoštovati poljupcem....

Nešto mi tu nije na taman.... Poljubac je postao kao 'DOBAR DAN'

Po meni je zagrljaj nešto mnogo ljepše i prisnije, i značajnije od svih poljubaca....

Vaše mišljenje o ovome?

Ja mislim da su taj trend donele latinoameričke serije :))

Vidiš, može bit', samo se oni ljube po dva puta, mi jednom samo, osim kad je neka 'svečanost' :))

Da li se sa bližim prijateljima ljubite često kada se sretnete?

Sa zenskim da, sa muškim, jedino kad insistiraju, obično kad su cirke.

Ostalo, rodbina, familija, itd..retko..

Nije bitno koliko puta, ali mislim da je tako počelo :) A da je glupo, jeste glupo... I za zagrljaj se slažem, mislim da je dosta iskreniji...

Ја се љубим са свим другарицама, а са ортацима скоро свим је правило ''баци коску'' значи без љубакања јер смара и њих а и мене поприлично.
Разлика у цмакању са родбином и другарицама је то што се са родбином онако по српски цмокнем 3 пута а са другарицама једном само....
Грлим се ретко и то само са људима који ми баш значе.
У такооо цмакање је досадно али неизбежно јебига....
Ево за све ауторе :**

Shvataš li da si upravo podelila 30.000 poljubaca? Sad kad krene uzvraćanje..

Па ако бре, боље да се љубимо него да се свађамо, мада мало претерујеш, од тих 30 000 бар једно 8 000 су дупли :))) тако да се то не рачуна.

:D Kontaš, biće ti lakše sa 22.000? :)

Хахахаххаха наравно...увек оптимистична! :)) ваљда нема нико жвале да навучем..

Ima devojaka koje te izljube svaki put iako se jedva poznajete. To je jako nepristojno i iritantno.

Ja izbegavam to koliko mogu. Ljubim se samo za rastanak sa najbližim prijateljima i zagrlim se, to mi je prisnije mnogo.

Ima devojaka koje te izljube svaki put iako se jedva poznajete. To je jako nepristojno i iritantno.

O da.... Dešava se da bježim u stranu kad vidim nekog takvog... Cura, momak, nebitno... A ima i jedan što se ljubi sa mnom samo kad mu treba cigareta

A ima i jedan što se ljubi sa mnom samo kad mu treba cigareta

Otkud ti znaš mog brata?? : )

Otkud ti znaš mog brata?? : )

Srijećem ga ponekad i tako se izljubimo :))

naj mi je kad se izljube sa sve "ooo dje si brate" a ne mogu se ocima vidjeti....

ljubi vas sve brat fejz

gdje?

pitam "gdje?" i odmah sam bolesnik....ove moderne masine za citanje misli jebu kevu....