Prijava

Marcipan dušo bežim ja od njih, ne varam ja moju Kraljicu :)

Bezi, bezi, nego sta! Ionako nam je kraljevstvo u rasulu, nemoj jos i ti da potkopavas temelje ljubavi nase! :))

Mislim da je to skroz okej.
Imam drugarice koje se stalno grle i cmaču, navikla sam na to.
Mislim da je to neki znak prisnosti, ne vidim ništa loše u tome. Loše je kad si uštogljena i gadljiva osoba.
Recimo, čim se upoznam sa nekom devojkom, sledeći put kad je budem videla pozdraviću se sa njom (što kod mene znači cmoknuću je u obraz), naravno, ako mi prija kao osoba.
Sa momcima se rukujem ili ih zagrlim, možda se sa dva druga poljubim...Nekako mi je neprirodno da se sa njima tako pozdravljam.

Leštate, mislim da ovo nije tema "Šta ste sanjali?" ili "Šta biste želeli najviše na svetu?"

Stormić, dušo:

http://www.youtube.com/watch?v=F_IlCeB1zNk&feature=related

Nemoj ti mene ićkati i duškati, bre. Nema od toga ništa!

Znači znao sam da si gej!

Pih, onda je svaka ženska osoba na ovoj planeti gej, jer bi garant svaka odbila da te poljubi. :P :)

Ne bih se kladio na to. ;)

Pa dobro, ti onda ljubi te, a mene se okani. Ekran ionako ima neki čudan ukus, pogotovo ako je pun prašine. :)

Ekran ionako ima neki čudan ukus, pogotovo ako je pun prašine. :)

Ovim mi suptilno ukazuješ na to da želiš uživo. :D E neću, aljkava si, ne čistiš ekran. :)

Fuj, ne! :zahvaljuje se višoj sili što je štrokava: :)

Не љубим ја никог колико желе мене да љубакају...

Jeste preterano. Smetaju mi takvi kontakti sa osobama koje ne poznajem apsolutno.

Sa bliskom rodbinom, redovno. Iako ja to ne volim, gotovo uvek. Drugarice, isto, jer je odavno preslo njima u naviku. I ne pruzaju mi vise ruku kad me vide. Samo cmoknem na uvo, i ne poljubim obraz, lenj sam za to. Prosto se cudim kad mi devojka baci kosku(realno, najvise gotivim pruzanje ruke i eventualno zagrljaj). A sa ortacima i ne volim mnogo bas to. O slavama i rodjendanima 3 puta, pa makar me na gej paradu poslali. Ali u svakodnevnom druzenju, ne.