Prijava

Koje vise volite? I ne nisam pitao koje je bolje-to nikako nije tema-tema je samo ono koje vi volite i zasto!

Lav. Zasto? Vise mi prija ukus.

Vise volim lava, zato što obožavam sve te divlje velike mačke. Do duše puma i beli gepard i beli tigar su mi omiljeniji od lava, ali i lav je skroz dobar. Onako gipak sa ogromnim šapama i onom moćnom grivom nije ni čudo što je alfa mužjak. Ne kažem da je jelen loš ali ponekad malo podseća na šumski čiviluk gde medvedi i sve ostale debeloguze životinje mogu da okače svoje bunde i kapute. Lep je i jelen. Ali čujem u poslednje vreme da ih ima sve manje. To je zbog kaputa.

Ma Jelen je zakon, Lav mi je malo dukatlijaški, al' može i to kad nema Jelen.

Nektar. :))
Onda Jelen.

Нектар пиво.

Раније сам само Јелен цепао, али од када су издали Куљ верзију, онда Лав.

Nektar i kod mene!!!

Nakon Nektara može Jelen, mada iskreno, ako već ne naručim Nektar, uglavnom naručim neko strano pivo, najčešće Tuborg ili Heineken.

Dobro da znam, Jovičiću. Ima i meni da naručiš kad se sretnemo, makar i bilo Nektara. :))

Može!!! Ja sam uvijek za kad je pivo u pitanju!

То што каже Чрчила, само обрнуто. Не волим Лава, мачкетине су то, лињају се и увек постоји опасност од алергије. С друге стране, мислим да је Лав прецењена животиња, јер какав је то Цар и Краљ џунгле и животиња кога јебена жирафа једним ударцем копитом може да усмрти, говово у 100 % случајева! Мој глас зато увек иде Јелену, јер ипак је то један од ретких мужјака који има муда да јавно покаже своје рогове.

CUPIC

Нектар пиво.

Написао си негде да си из Алексинца? Где си ти у Алексинцу нашао то пиво?

Што се тиче теме, код мене Јелен.

Лав, па Никшићко, па Јелен.

Написао си негде да си из Алексинца? Где си ти у Алексинцу нашао то пиво?

Nisam iz Aleksinca, pogresno sam shvacen, ljudi iz Aleksinca mi se sad javljaju na PVT. :)

Једна мала дигресија, знам да тема нема везе са алкохолом, али чисто да напоменем да у Србији постоје и два врсте пива са управо оваквим називима, Јелен и Лав.

Mojne lažeš ljude, treba negde da se izblamiraju posle.

Nisam iz Aleksinca, pogresno sam shvacen, ljudi iz Aleksinca mi se sad javljaju na PVT. :)

Па што написа ово?:)

http://vukajlija.com/zabava/posteri/34781#comment_659391

Ahahaha Cupicu lažovčino!
On je iz BL, ali je često pijan na sajtu, pa mu se omakne. :)