Prijava

Једна мала дигресија, знам да тема нема везе са алкохолом, али чисто да напоменем да у Србији постоје и два врсте пива са управо оваквим називима, Јелен и Лав.

I ja kažem, sve čekam da dođe još neko na temu da to potvrdi.
Šta ti misliš o tome što su i Lav i Jelen ugoržene vrste? El su kaputi tu društveni parazit ili samo stereotip?

Па што написа ово?:)

Да, мало је неспретно. Мислио сам код нас у Србији.

Пеки, ако можеш да обришеш то, да се људи више не збуњују, ја сам крив, јбг.

Хвала!

Па, нисам сигуран да су угрожене врсте баш свугде. Ето на пример у џунгли имају своја људска права, доделе им авокадо и могу да се бране ћутањем.

Ne znam, ja bih tu teoriju o avokadu i pravima okačila lavu o rep.

Никшићко, па Јелен, а Лав никако...

Ако могу да бирам, онда лав. Ако не могу, онда ми је све једно.

Много верујеш Дискаверију, Чрчила...

Lav mi je neuporedivo bolji, ali kao i GM ne dvoumim se mnogo...Pivo je pivo!Tu je da se popije.

Nektar, iako nije životinja.

Jelen, zato što mi Lav nikada nije poslao osvojenu nagradu iz nagradne igre!!!

Jelen prije Lava, Nektar prije Jelena. Šljiva pre svega.

Oba,najbitnije da su ladna.

Jelenko, jebi ga, imaju agresivniji marketing, a moj um je lako podlozan nebulozama sa strane. Da ne pominjem da me sramota da pijem pivo iz one zelene, "Jovan Cirilov" flase. Kod kuce konzumiram samo BG, posto moj matori prosipa pricu kako je lokal-patriota, u stvari je samo stekara. Opet, zavoleo sam BiPovo. Kad nemam drugo pijem i Master Disaster. Strana piva su za burzujske pizdurine.

Lav, bolji je, ima bolji ukus. Pardon, ima NAJbolji ukus!!!

И Лав и Јелен,а,богами, и све остало кад одем у госте.
Ево,управо тече ладан Лав док ово куцам.

Lav naravno, Jelen mi je mnogo gorak. Mada, ne volim više pivo toliko, pre mi je apsolutno bilo svejedno koje ću pivo da pijem.

Јебени Хајникен... Чак је и Туборг говно кад га пијеш за хајникеном!