Prijava

Ja bih između jelena i lava odabrao nikšićko

Идееееемооо...полако освајамо тему...Колико насима сад двоје - троје?што пијемо никшићко...

Јебите се, мораћу негде да нађем тај Нектар да пробам.

Бирам Јелен. Понекад, кад се има више пара, пијем Старопрамен. Одлично пиво, а није нешто много скупље од Јелена и Лава.

Nektar, onda Jelen.

Написао сам већ негде да је Јелен пиво за жене. Данкан, Стивен, гамби, Пеки и још неки су то потврдили. ;) Не подносим га и пијем га само кад нема ништа друго.

Е сад, Никшићко тамно је три копља испред свих. Од ових осталих наших, Лав.

Нектар сок је бољи од Нектар пива. Толико о њему...

Од страних ако већ мора, онда Амстел и Фостер'с.

Туборг, Хајникен и слична срања не подносим. Сокови.

Niksicko FTW a kad ga nema..
Lav bre
jelen je bljutav.

Meni je Lav nekako Tuborg, pogotovo sa ovom novom ambalažom.

Od ponuđenih Jelen. Lav nikako, nekako mi je kiselkast. Ne znam ko je pomenuo, ali Skopsko je odlično, pila sam ga prvi put u Skoplju prošlo leto, posle toga na Beer Festu prošle i ove godine. Ako neko zna gde ima da se nabavi, neka javlja. :)
A inače preferiram tamna piva...

Преферирам Лав, али кад нема другог може и Јелен.
Скопско пиво је одлично, пила сам га пре месец дана и одушевило ме.
Ни Грчка пива нису лоша. :))
Туборг, Хајнекен и тако те сокове не конзумирам.

Meni se više sviđa jelen. Tačno je da lav može da jebe i do 100 puta dnevno, ali on to radi nekako sporo i slabo. Jelenova tehnika je jedinstvena - celo jebanje se sastoji u jednom zabijanju, ali žestokom (tom prilikom odbaci ženku nekoliko metara od sebe)! Dakle - jelen!

Jelen ili lav,hmmmmmmm????

Pa recimo NEKTAR definitivno.

ако могу да бирам само између Лава (срање) и Јелена (мало мање срање, ал ујутру смрдим ко говна да сам јео) онда Јелен...ал то пијем само ако нема Никшићко...

izmedju ova dva biram lava,ipak je lav kralj zivotinja ;) salu na stranu,jelen vec zadnjih 6,7 meseci nije kao sto je nekad bio.. lav je mnogo bolja opcija

какав бог хахахахаха