Prijava

Можда се Бата још фура, ал ја мислим да нам треба промена...
И ајд за промену да буде женско, да не спаљујемо брусхалтере овде у знак протеста огорчене мушком доминацијом птицајући.
И нећемо колектив као зиљаве пичке, него оћемо индивидуу.
Да чујем предлоге, јен, два, три!

potpuno se slazem, a brus sam vec skinula i taman mi ruka krenu na upaljac kad videh ovaj znak pobune iznad
sto jes' jes' imamo mi Milku Canic al ona mi ne izgleda kao reprezentativni uzorak bicarske populacije (pod ruku sa Isidorom Bjelicom, Ruskom Jakic i Marijom Serifovic) na Vukajliji.
hvala lepo

Ja ne smem ništa da kažem :)

Да појасним, оћемо као инспирацију женску личнос' о којој стварно вреди да се пише (пожељно српске националности). Дакле, не неке тамо зиљаве, него даму од калибра.

kad kazes dama od kalibra padne mi napamet Mira Skoric. u ruci joj bolje lezi revolver nego kutlaca
al opet...Mira...treba ipak neka malo sofisticiranija bicarka da nas predstavlja, i u dobru i u zlu

Uh, ovo je teško pitanje.

Glavne za SuperWoman u Srbiji su Nataša Kandić i Olja Bećković...
Recimo da bi Nataša Kandić imala koga da uhapsi i u obdaništu,a za Olju šta reći osim da i Muhamed Ali u najboljim danima nije imao takav refleks(mislim na ono kad zalupi slušalicu).

Definisanje o Cak Norisu je krenulo od sprdnje totalno "has been" lika, ali iz kojeg zraci samopouzdanje.

Zenski ekvivalent bi mu mogla biti recimo luzerka Britni Spirs.

A kod nas Jelena Karleusa.

Ja mislio ovo kao neki rečnik slenga, a ispade rečnik zajebancija poznatih ličnosti. Eh... ako ne možeš da ih savladaš, pridruži im se...

Pa ti definisi sta hoces, ne vidim sta ti smeta?

Ma nije problem. Ja to onako... čisto da napišem nešto na forumu. :)

Ne znam bas fali amazonki u Srbiji...moji predlozi su Milka Forcan,Svetlana Bojkovic i Olja Beckovic

Не знам ни ја (секретарица је ту да не зна) зато пијем каХву, лакирам нокте и питам вас. Него, добро ме подсети на нешто, одо да дефинишем Бојковићку па да отворим нову тему. Сматрајте се позваним да наставите ово разматрање у међувремену, ово је зајебанији проблем него кратко ћебе.

....EUREKA!

Šta kažete za Srbu..?
Mislim na Srbijanku Turajlić.
Doduše,nije baš šire poznata....

a naše hvaljene mlađane glumice (ili štagod da su):
-Ivana Mihić. čemer od žene.
-Ivana Žigon. ... šta reći.
-Dubravka Mijatović. (poznata po tome što uvek bira samo uloge u kojima je neka opasna pička)

---

Ja mislim da bi trebalo veličati Borku Vučić...

2 гос'н Гвозденовић:

(После дубоког разматрања за које сам пажљиво искористила тренутак прибраности током наношења маскаре и зинула притом од силне концентрације)...
Бећковићка је ван конкуренције и зато не испуњава услове конкурса.
Треба јој купити Бонтон за утешну награду, или дилдо, кад боље размислим. Још мало па је гора од Мире Адање-Полак.

A možda neki dildo što se kači na onu bušilicu što razbija asfalt po sokaci?

Bre,čoveče,zar moguće da Srbija mila mati nije iznedrila ženski pandan Bati i Čaku..!?

Bre,bre...A Ceca?(ne mislim na mog ortaka mitraljezca)

Pa gospođo poprilično si suzila konkurs...ja sam stvarno presušio sa idejama...šta da radimo kad nemamo Angelu Merkel ili Tačerku...