Prijava

Хм, неуобичајен приступ. Али, свако има своје разлоге.

Medicuse, meni je trenutno jedna defka medju odabranim. Idi mi daj minus, ali mi napisi u komentaru kako ti se svidja:)

Još se svadjate?! Da li se u medjuvremenu dogodilo zuvar išta konstruktivno? Sem što je zaključano "predlaganje" pa opet samo modovi odlučuju? Je l' vredelo poslednji put pokušati?

Мрзи ме читати шта сте све писали...

Углавном, мени је ок да се гурају неке старије ствари али сам против тога да се потпуно занемаре ове новије дефиниције.

Проширите бар те одабране или нешто, уведите неки нови курац, шта знам...

Свакако да је боља ова варијанта ако гледамо са стране испливавања квалитета на површину. Прође модовима и који плагијат ту и тамо, али ове одабране су барем 70 % боље него некадашње "најомиљеније данас". Спречене су малверзације, којих је било на претек, и углавном је позитивно све око тога, нисам веровао Корлеонеу једном пре четрес година кад је рекао "Само ви пишите, квалитет ће кад-тад изаћи на површину". Наравно да од милијарди дефиниција не могу баш све доћи на ову листу, али за почетак мени се свиђа нови концепт. Друга ствар је моје мишљење кад сагледам ствари из угла Каизена... Наиме, тиме што укидамо малверзације, најомиљеније данас и остале репове претходног режима (лололо) сајт губи на популарности, јер до сад нисам видео да неко напише дефку која у току дана може да пређе 50 плусева. То свакако тера људе са сајта, а ја сам напокон скапирао да нема потребе ми нешто да серемо и једемо говна, сајт није наше власништво, можемо чисто ради неке помоћи модовима и љубави према сајту да на неки плагијат оставимо линк до оригинала и то је све. А кад неком оставимо негативан комент( који свакако заслужује) долази до конфликта, а власнику сајта наравно да такве ствари не иду у прилог, није ово Стормфронт, ово је ипак сајт за забаву. Е сад, што је до скоро био на ивици деградације, то је већ друга тема за други део форума, али ко пише као ја, чисто неког вентила ради, њега не занима више ни колики ће му бити скор нити било какав вид популизма.

(Нисам примио велике паре да ово напишем)

znači Dankane za male pare si se prodao :D
Donekle se slažem, ali ne u potpunosti, sve u svemu dosta sam piskarao po ovoj temi, i možeš da vidiš moje mišljenje malo nazad ako te zanima

da ne bi ove zadnje rečenice pomislio bih da si primo ''mitu''...
ja vjerovatno nikad neću prestati dijeliti takve komentari pljuvati one koji su ovde samo da bi umanjili kvalitet, a mislim i da bi kaizenu bilo u interesu da ovo sa čitanjem definicija i ocjenjivanjem nekako riješi...
inače, ova fora sa vraćanjem starih definicija je skroz dobra, čak vrlo dobra...
a što se tiče nekog mog čitnja i ocjenjivanja to je već poznat model, idem na autore za koje smatram da su kvalitetni i njih čitam... znaju koji su...

није ово Стормфронт, ово је ипак сајт за забаву.

Чекај, бре, хоћеш да кажеш да овај матори горе није оличење Хитлера...? У јбт, што сам ја триповао све ово време...

e vidiš buri, protiv čega sam ja, mi noviji, manje poznati autori se onda mnogo teže probijamo, a ima i tu dosta dobrih (ovde ne svrstavam sebe, pošto ne mogu sam sebe da ocenim)

pošto ne mogu sam sebe da ocenim

Можеш. Направи дупли налог као и сваки други нормалан чо'ек.

Исправка: дуплЕ.

Sem što je zaključano "predlaganje" pa opet samo modovi odlučuju?

O, a ja mislila da su modovi sve vrijeme odlučivali?! Bar je tako izgledalo u komentarima po defkama, u postovima po forumu i meni po PVT-u.
Nemojte da ste dvolični. Mrzite odabrane, a žalite se na zaključavanje teme.
Tu temu smo Peki i ja otvorili upravo zato da što više članova učestvuje u kreiranju liste odabranih, a ovamo nas šibate gdje, kako i kad stignete.

Izvol'mo.

reme vi se u ovakvom sistemu nikada nećete ni probiti... ali piši za sebe što reče dankan... evo ja odo' da čitam tvoje definicije... ko zna možda uđeš u krug mojih favorita :D

nije mi to poenta, da navlačim ljude da čitaju moje defke, nego samo kritika postojećeg sistema :)

Једино сам за ово ограничавање, на једну или евентуално две дневно.

Ja sam za to da se za početak ograniči na 3.... Pa da vidimo kako će to funkcionisati, jer mislim da bi sve manje od 3 bilo previše radikalno i da ne bi naišlo na odobravanje. Onda kasnije smanjiti za još jednu.

Lulabi, pogrešnom si se pogrešnim tonom odlučila obraćati. Ja sam bio za tu temu, bila je sjajna! Ako prema nekom želiš da iskažeš manjak poštovanja ironijom i sarkazmom, iskaži onome ko te od tada šiba kako i gde stigne. Taj što si ga citirala to nije radio!

Ljudi ja ne znam koliko je kvalitet pisanja opao u odnsu na pre jer sam noviji clan, ali zasto stariji i ugledniji autori koji imaju kakav takav uticaj na sajtu taj svoj uticaj ne uoptrebe da zamene nesto umesto sto idu zale se na kvalitet i ostavljaju modovima da lose defke brisu.Daju oni doprinos i to veliki sajtu svojim pisanjem, ali kada imaju neki ugled i znacaj ovde, zasto ne zatraze od kaizena npr. da uvede opciju polu-mod za prvih recimo 120 autora (moze vise moze manje, lupam bez veze brojku), koji nece nista platiti i nece imati nikakve povlastice vec samo mogucnost da brisu defke koje nemaju kvalitet da se ne dolazi u situaciju da ovakva defka ( http://vukajlija.com/prdez/220262#comment_628448 ) ima vise glasova (i to cak 10 plusa) od neke defke slenga, ili pismenog sastava koji natera suze na oci od smeha.I jos smanjenje broja dnevnih defki na 3 recimo ko sto rece reme, pa manje prostora za onakve odvale, pa vremenom ko dobro pise da srazmerno sa povecanjem skora dobije i vise defki dnevno, bez obzira sto bi se broj plusolovaca povecao ti plusolovci bi morali vremenom da bisu kvalitetno da bi im defka ostala i da bi napredovali, mislim da bi se uvodjenjem ovakvih mera kvalitet pisanja poboljsao, i time sto bi ljudi koji dobro pisu a nisu modovi i ktitori imali vise mesta da pisu, gluposti nestajale(ili bi ih bilo brojcano manje) .Dakle da se ozivi lepsa strana sajta, ja sam ne pisem mnogo dobro ali ko sto rece jedan nas knjizevni kriticar: "Nisam ja kokoska da snesem jaje, ali znam koje jaje je mucak",ako razumete sta hocu da kazem. A tih 120 autora garant je u stanju da odrede koja defka moze da ostane a koja je mucak.

Lulabi, pogrešnom si se pogrešnim tonom odlučila obraćati. Ja sam bio za tu temu, bila je sjajna!

I ja sam (bila) za tu temu, mislim da je to jasno. A tebe sam citirala, jer si ti vrlo aktivan na ovoj temi, u kojoj se napadaju odabrane defke, pa mi je to kontradiktorno sa onom temom u kojoj ih zajedno biramo.

Što se mene tiče, ona tema će svakako nastaviti sa radom, ali ako je to zaista želja članova - da prave listu odabranih, a da ih poslije ne minusiraju namjerno i otvaraju prozivačku temu o njima svakih nekoliko sati.

EDIT: upravo vidjeh novu takvu temu: http://vukajlija.com/forum/teme/15165?strana=1#post_707647

Ма народ само треба да се привикне на новине, говњиву мотку у руке и цепај.

Ja samo imam utisak da ljudi sve manje čitaju nove definicije... Inače nemam ništa protiv promena.