Prijava

ви још овде пишете!

Pozdrav svima!

Vukajliju pratim već duže vrijeme, a aktivno sam počeo učestvovati prošlog mjeseca (tačnije, od 27, septembra 2010. sam registriran - tako čini mi se piše u tefteru), što znači da i ja spadam u kategoriju "novi član". "novi član" ne mora u prevodu značiti "nekreativan" ili bilo šta slično, čitao sam definicije i starosjedioca i "novokomponovanih", i jednih i drugih ima izuzetno dobrih.

To što sam novi član, ne oduzima mi pravo da prozborim nešto na temu "kvalitet sajta". Moja glavna zamjerka jeste HIPERPRODUKCIJA, ogromna količina novih definicija koje se svaki dan pojavljuju i tu vidim glavni problem.
Neko je na ovoj temi već spomenuo to i apsolutno se slažem. Mislim da bi ograničavanje na jednu, eventualnu dvije definicije koju član može objaviti u toku dana, uveliko popravilo trenutno stanje, a samim tim zadovoljilo i one koji su za promjene i one koji nisu. Na taj način bi svako dobro razmislio šta će taj dan okačiti na sajt, jer nije valjda poenta u tome da se samo objavljuje, već da se objavljuju kvalitetne stvari. Malo će ko 5 kvalitetnih definicija svaki dan izbaciti. Zato se pojavljuju svakojake gluposti i zagušuju sajt.

Pogledaj samo današnju odabranu defku "Žene" pa reci jel to zaslužuje da bude odabrano. Čak nije ni definicija, već kao neka fora.

Mala ispravka - i manje čitaju i manje pišu.

Ja juče napisah dve definicije. Obe je ukupno videlo 30 ljudi. Znači žali bože. Ja stvarno ne patim za nekim rezultatima i glupostima, draže mi je i da mi minuse ljudi podele ako im se ne sviđe defka, nego da je ni ne pročitaju, a dešava se upravo ovo drugo.

Slažem se sa Super curicom. Defke uglavnom ne vidi ni 15 ljudi. Otkad je ono omiljenovanje izgubilo smisao zbog zloupotreba, sve otišlo u 3 pm.

Kao što kaže jedan iskusan član, mojne da se cigančite za pojene!

Ako je tako isključite poene, nek se uvede opcija pročitao sam, na nju se klikne kad pročitaš definiciju i recimo 100 klikova od kad izbacim defku do kraja dana ja zadovoljan! Al skor 0, opet zadovoljan, nisam uzalud pisao!

Apsolutno se slažem sa ovih par ljudi iznad mene.... Al' kako mi se čini nisam u najgoroj situaciji, moje defke vidi redovno po 30-40 ljudi :) Znači nemam prava da se žalim :( Jbg, i stvarno treba gledati da se ograniči pisanje defki na 2 ili 3 dnevno....

Samo smanjiti broj dnevnih definicija i dosta tog će biti bolje.

sere mi se od odabranih definicija. 95% njih su teško sranje. nije mi jasno kako iko može te gluposti smatrati dobrim. te "odabrane" su mahom gore od najgorih nekadašnjih definicija dana. od defki dana nisam očekivala da budu dobre. od ovih očekujem. ali izgleda da moderatori imaju još manje pojma od ziljavih klinaca...

Pa dobro, ima dobrih odabranih, ali mi nikako ne ide u glavu zašto samo moderatori mogu da odaberu odabrane i kako samo moderator može da odluči koja definicija zaslužuje da bude odabrana? Malo demokratije ljudi...

kažem - 95%. ima cirka 5% dobrih. onako realno.

Nije potrebna demokratija, samo malo vise takvih definicija... malo cesce da ih menjaju

da proture malo vise ovih novijih... pa nije sve govno...

Eh sad, pa nije baš 5%, ima tu veoma dobrih defki. Ali jedino ako dospe u odabrane, defka može da pregura 100-tinak pluseva. A novije postere oceni u proseku 40-ak ljudi, ako i toliko. Ne možemo da gatati sada da li ih je neko pročitao ili ne, ti plusevi i minusi su jedini znak.

http://vukajlija.com/forum/teme/15022

Дао сам вам свима прилику да учествујете у насловној и ви се опет буните.

Неће у овој теми бити речено ништа конструктивно.