Prijava

Ja stvarno ne kontam u čemu je problem? što ste zapeli za te teorije zavjere kako moderatori vrše represiju nad vama i ne dozvoljavaju da iznosite svoje mišljenje? i meni su brisali pa me kurac boli.

A može i Bonux.

Neka brišu, ja ću nastaviti da pišem, neko će videti. Ionako su defke slabo čitane zbog famoznih odabranih. A ako ti je defka potencijal, neki mod je brzo obriše da je ne bi neki drugi stavio među odabrane. Znaš koliko moraš da im se uvlačiš da bi ti odabrali? Ja nemam pojma, pošto se nikome ne uvlačim! Zabole me! Brišu ljudima i dobre postere, zato ja kad vidim neki vrh poster brzo ga sačuvam. Zajebi to ako klikneš zvezdicu a posle ga nema među omiljenim jer se nekome digla patka i obrisao ga.

da, oni znači brišu jer su ljubomorni, jel tako?

ariel, može i on.

МОЈА ДЕФКА СА 10:1 ЈЕ ОБРИСАНА!!!! КАКО ТО ОБЈАШЊАВАТЕ????? ОВДЕ САМ СКОРО 3 ГОДИНЕ РЕГИСТРОВАН! АМАН!!!

nekim članovima bi trebalo zabraniti otvaranje tema...
kakav naslov jebote, a prvi post - niđe veze.

da, oni znači brišu jer su ljubomorni, jel tako?

Desava se:)

Gamby, je l' ovo onaj kineski katanac? Pre jednom sam kupio dva komada, pala kiša u Kragujevcu i zarđaše oba.

Kakvi crni Kinezi pored tolk'kih Rumuna? Nisam ja stipsa bre.

gambi, okle ti pare za katance sunce ti poljubim?

A koji vi deterdžent za rublje koristite?

Pa zaradio kao sikjuriti u kafani, Zeko.

hmm, ja posla nemam a ti pun love, nisam ti dala pešes plata
ođe nisu čista posla
a taj ti ključ nešto slabo radi :P

E pa ključ je kineski, da sam redovno isplaćivan i on njega bih kupio kod Mogše Rumuna pa bi šljakao 'naš kako :)

A ako ti je defka potencijal, neki mod je brzo obriše da je ne bi neki drugi stavio među odabrane.

Tačno!!! Jer se odabrana defka nikad, nikad, nikad, ne može izbrisati...
Osim Arielom. On pere sve, bre!

Gamby, nemoj više da zaključavaš teme, baš je zabavno!

Gamby, nemoj više da zaključavaš teme, baš je zabavno!

Pa i da 'oću ne mogu, sjeb'o mi se ključ. Nisi u togu izgleda. :)

E, ne valja Tide ni za kurac. Gori od onog hratskog Faksa. Persil je jebač medju deterdžentima. Još kad staviš neki jebački omekšivač, nema da fali...