Prijava

а ваљда, немам појма, хвала

Ja sanjam ono što će se desiti, nekad to shvatim na vreme, nekad ne.

а ваљда, немам појма, хвала

Veruj meni, ja sam fakultet završio u četrdesetoj :)

један лик добио милион на 20 динара, па опет колка је шанса да и мене исто чека лоло

bruce, to što pričaš je jako utješno. hvala

nema na čemu Vidro, kad čovek pipne dno optimizam je jedini dozvoljen pravac :)

Сањао буразера, и огромну змију како му прилази, скочио испред њега и шчепа ме наказа. Следећа сцена ја у тамном подруму без прозора, влага уништила зидове, а игле од по метар јебо мајку ми у рукама, ногама... ма свугде... и прикачене на неки резервоар са зеленом течношћу. Тумачите ово леба вам ахаха, иначе, никад гори кошмар нисам имао.

Шта значи мој сан у коме сам имао кесицу кокаина који се после претворио у течност?

Је л била ту негде и кашика?

Шта значи мој сан у коме сам имао кесицу кокаина који се после претворио у течност?

Mislim da će da te uhvati sraćka u autobusu.

Ja sam sanjao jednu ženu koja se pretvorila u ženu, kroz koju je tekla atomsko prozirna boja. To je sve čega se sjećam, sve je bilo tako bledunjavo.

Sanjao sam da ja, moj ortak i Ros iz "Prijatelja" (Dejvid Svimer) idemo na slavlje kod jednog mog poznanika u neki restoran gde on uz muziku, rodbinu i prijatelje proslavlja procitanu 100-tu knjigu. Mrzi me da pisem detalje. ..
Ziva jebena istina.

Sanjao sam da je Manćini došao da živi kao podstanar kod mene jer nema leba da jede od kako je dobio otkaz u Sitiju. Šta bi to moglo da znači?

Treba da manje gledaš fudbal i bacaš pare na kladionicu :)

vučko, pomiješala si kladionicu sa fm-om :)

Biće da je do fm-a.

Pu, bem ti kakav sam ja ovo čaj skuvala

Ko zna šta će to da bude, otkud znaš šta da sanjaš, može da iznenadi pa da kaže, šta, hteli ste erotike, evo vam građanska drama sa elementima limunade, hnjo, hnjo :)

Dve verzije će biti, jedna za festivale, a druga normalna. :)

Sve neki mrak, hoće li svanuti ako je noć u snu, ili biti sumrak ako je jutro.
I kakva su tumačenja kod snova koji su slabije vidljivi.

http://www.nskafe.net/sanovnik.asp?pageid=29

Evo sve je tu, po ključnim rečima, samo nisu baš neka vesela tumačenja, kao, sanjaš noćnog leptira, očekuj nesreću u porodici. Ali ovo je biser, hahaha:

Žena u snu je vrlo nepovoljan znak. Stare, nepoznate žene su glasnici smrti. Brbljiva žena je znak da Vas ogovaraju.