Prijava

Ju, ja pročitala 'gutanje je zlato' :)

Ima dve price o gutanju i zlatu:

1. Neki doktori koji se bave imunologijom kazu da je gutanje zdravo. Ako vas interesuje i zasto mogu prepricati.

2. Ne mogu da se setim imena upravnika neke rimske provincije koji je mnoooogo voleo zlato koga su "domoroci" uapsili i vezali. Zatim su istopili nekoliko kg zlata i sipali mu niz gusu i na taj nacin ga ucutkali zauvek i utolili mu zedj za zlatom.

Predlog: naka neki mod zakljuca ovu bruku od teme.

da lemaja, nacrtaj mi molim te, meni i ostalim članovima.... Okreni na prvu stranu i čitaj.... Videćeš Pekky-evo pitanje i Urošev odgovor.... Tu je počela sprdnja, pa nastavi da čitaš.... Videćeš i ostale postove, očigledno nisam jedini koji se sprdao na ovoj temi, to jest tek sam se kasnije priključio zajebanciji.... Ovakve teme ne mogu da prođu bez zajebancije ni na jednom forumu, iz više razloga.... Prerano je počela zajebancija a to je promaklo PTB-u, njegova greška.... Tvoja greška je što si očekivala da će ovakva tema biti shvaćena ozbiljno....

Ima dodirnih tacaka sa psihijatrijom, ukrstaju se na mnogo tacaka, ali veoma malo rade sa bolesnim ljudima, a vise sa ljudima koji slove za zdrave ali imaju, ajde nazovimo to blagom recju - neobicno ponasanje

eto nešto pametno od gospodina psihologa...ali sinoć niste tako pisali gospodine psiholože nego ste me apriori proglasili za bolesnika...

neću nikom da se izvinjavam, niti da se pravdam...PTB ne ustupam ni pred kim, bilo da je stariji ili mlađi, jači ili slabiji...ako sam u pravu ili ako se zajebavam...

on nije moj dupli...odgovor skroz otkačenom...

lemaja izvini ako misliš da sam ja sjebao temu...nije mi to bila namera...jednostavno sam na osnovu njegovog odgovora na moju sprdačinu, procenio da je nekompententan da bilo kome daje savete..posle me je sa onim da sam kompleksaš još više ubedio u to...evo ja više ovde neću postovati da ne bih kvario temu...toliko...:))

lemaja izvini ako misliš da sam ja sjebao temu...nije mi to bila namera...jednostavno sam na osnovu njegovog odgovora na moju sprdačinu, procenio da je nekompententan da bilo kome daje savete..posle me je sa onim da sam kompleksaš još više ubedio u to...evo ja više ovde neću postovati da ne bih kvario temu...toliko...:))

hahaah, koji si mag.... Opet si odlučio da ne postuješ na ovoj temi??? :D

E, ovde buduci kolega: koji je najzajebaniji ispit na prvoj godini?
Pitacu ja posle i ozbiljna pitanja, obecavam :D.