Prijava

Ehhhh...Otvaram ovu temu,jer jednostavno više ne mogu...Ne mogu svakog dana slušati svoje drugare kako pričaju o kosi,šamponima,peruti,volumenu.Pošto kada pričaju o tome,ja se uvek osećam zapostavljeno.Zato odlučih da i ja krenem prati kosu.Čisto da probam.I tako ja jednom udjem u kupatilo,odvrnem slavinu,na kadi i polako krenem spuštati svoju glavu...Ali pre nego što sam okvasio kosu,setih sam se da mi nešto nedostaje!!!ŠAMPON!Po njihovim rečima to najbitinji faktor.Pa sam lepo zavrnuo slavinu,izašao iz kupatila,i seo za kompjuter...Ušao sam u internet,kako bi našao najbolji šampon.Posle dvočasovnog "surfovanja" ostala mi je dilema izmedju ova dva:
1)Head & Shoulders
2)Garnier
----------------------------------------------------
Zbog svega ovoga imam problema u učenju,i tako to...Molio bih da mi neko ko ima više iskustva pomogne oko odabira.
PS:Unapred hvala.

Head & Shoulders bez razmišljanja... Ja sam imao perut, i koristio sam taj, i uklonio mi je baš brzo. Sad ne znam imam li perut, jer koristim niskobudžetne šampone za kosu :)

Selsun Blue, baš je šmekerski, mirišim na ljubičice posle.

Head i Sh realno,
nadrealno kopriva il' kamilica

Mikoseb je onako bas za perut, u apotekama se uzima. Meni je privremeno odstranio perut, al ako ga ne koristis stalno vrate se te bezobrazne konfete.:)

Онај од два литра је до јаја. 100 кинти и переш косу њиме пола године. :)

Ma nema vise da se nadje obican sampon...Pre,sto kazes, bila breza,kamilica,kopriva...a sad ni jedan nema, a da nema u sebi ekstrat od bisera ili srebra.:)

ahahah koja tema. Što skuplji i volumenastiji više hemije u njemu od koje devojčicama počnu da rastu brkovi;)

Онај од два литра је до јаја. 100 кинти и переш косу њиме пола године. :)

Da se ne lažemo mnogo... :D

Добро, 5 месеци. :)

to nisam ja, to je moja šauma.

Добро, 5 месеци. :)

E tako može :))
a i jes' najbolji majku mu :)

a zašto imam osećaj da većina tih šampona koji otklanjaju perut i ostala govna otklanjaju i kosu?? Inače onaj veliki sabija :)

E i Šauma je dobra, ima za muškarce, probao sam, super je :)

to nisam ja, to je moja šauma.

to nisam ja, to je moja trauma

Мени је шаума њесра. Ако ћемо реално, највише користим Wash&Go, мада је реално срање.

Можда звучи глупо, али највише ми прија онај наш Биомелем, он ми најбоље опере косу.

Sve to zavisi od tipa kose

Ja perem kosu vodom. Jest da zvuči šašavo, al stvarno je delotvorna. :))