Prijava

Ima neki dobar za masnu protiv peruti ?

Head & Sh je super ultra kul! Ako hoćeš da ostaneš bez kose.
Mnogo je jak, kosa mi je strašno opala posle par meseci korišćenja tog sranja. Nemo' ako si pametan.

Svaki šampon ovih velikih proizvođača ti je smuti pa prospi. Reklamiraju ga kao da ima ekstrakt nosorogovog penisa, žirafinih vlakana i eto, super je! Ako mene pitaš, bolji od Kosilija ne postoji. Niti će biti.

Pre svega, postoji jedan ekstra 'recept' da smutiš pravu vitaminsku bombu za svoju kosu i kožu glave. Dakle, ako hoćeš nešto što stvarno pomaže i sadrži sve potrebne sastojke za pravilan rast kose, isprati ovo:

- 1/2 litra kosili šampona
- 1 uljane AD kapi
- 50 ml kantarionovog ulja
- 50 ml pantenolovog rastvora
- 25 ml ricinusovog ulja
- 25 ml koprivinih kapi

Dakle, staviš ovo na papir, uđeš u apoteku i ona ti da sve to. Dođeš kući, sve ove količine u jednu flašu (npr od Head & Sh, ako nekog hvata nostalgija) i to je to.
Kosa se daleko manje masti i kvalitetnija je, da se tako izrazim. Na perut ne znam kako deluje, pošto to nikad nisam imala.

Искрено користим коприву неко време (ону поменуту). Немам проблема, а неки пут купку користим. Мало ми је косе опало због сексирације и осеђо сам али је ок.

postade vukajlija ana.rs boKte :D

Messalina, sampon je mnogo dobar...Al nije bas jeftino napraviti ga.

Pa i nije, istina. Oko 900din izađe sve to što treba da se kupi, s' time da ostaje dosta i za drugu turu tj drugih pola litara... Recimo da 1 litar tog šampona izađe oko recimo 1300 dindži, otprilike.

Sve se svede na koprivu.

1300 malo...?Nem' leba da jedem, da kupujem takav sampon. Ja peracim sapunom malo prodjem i zdravo dovidjenja.:))

Kad oćelaviš bude ti svejedno. Možeš i likvijem da se pereš poslije toga.

Dug je put do ocelavljenja...do tad mora da se pere kosa, ili bi trebalo.

Spakuješ kosu u dredove i pokriješ je onom rege kapom da ne smrdi ("pakovanje za kosu").

Da ne znas kako mogu da se naprave privremeni dredovi?

E, tu ne mogu biti od pomoći.

Oduvek sam zelela da ih imama, al bi mi previse bilo da ih nosim 2,3 meseca pa da se posle osisam na celavo.

Dodatak na Messalinin sampon- i 2-3 ampule B vitamina. Tako bar cuh.

Nemam pojma koji mi je u vceu. Neki markirani sigurno.

Jedno pitanje samo: Je li istina da kosa raste brže, ako se koristi ricinusovo ulje?

ja sam koristio h&s ali sam onda nacuo toliko prica kako je stetan i bla bla.. pa sam ga zamenio sa panten pro-v :) e sad kad cujem da i to ne valja onda cu verovatno uzeti dzonsons bebi sampon:) a za ljude koji imaju problema sa peruti,preporucujem mali sampon ,mislim da se zove mikodin(crvene boje) ima ga u apotekama i uopste nije skup(~150din je bio) ja sam imao malo problema sa perutanjem pre 6-7 godina,oprao par puta i od tada vise nikada.. takodje i ljudi kojima sam preporucio su se tako izlecili.. sve pohvale za sta god trpaju u to cudo

U sustini, samponi koji se ovde prodaju i koji se prodaju npr. u Nemackoj su potpuno drugaciji. Nasi su naravno losijeg kvaliteta.