Prijava

Dakle počela je još jedna sezona evrolige ceo tim ukljucujuci i duleta se promenio ali su ambicije ostale manje više iste
Dakle šta mislite koliko će vladi trebati da stekne autoritet kakav je dule imao i da li mislite da ce menjati onog lafeta

Ono što sam do sada video nimalo mi se ne sviđa. Da je Dule tu, zakucavao bi ih sve redom posle onakve utakmice. Mislim da su se novajlije blago opustile. Ipak, uz pun Pionir , još jedno KVALITETNO pojačanje i malo sreće, možda i možemo u 2. krug. SVE OSTALO bilo bi ravno senzaciji.

Mozda ?
Prolazimo u 2.krug garant, odma ste poceli sa tim, cim Partizan izgubio u gostima...
Pa pobede u gostima u evropskoj kosarci se veoma veoma retko desavaju...
A i Zalgiris nije los....A Vlada ce nam pomoci da odemo u F4 !
Pionir(Arena) sa Partizanom do pobede.

Stvarno su vam pederske fore, kako sad ovi drugi da otvore "Zvezda u Ligi Sampiona" ili "Zvezda u Evroligi". Politicki ste nekorektni, stidite se!

Sad kad je otisao Dule, narocito gubim volju da ih gledam - a skoro sam prestao da navijam za KK kad je Tomasevic presao iz Zvezde kod nas. Tesko je verovati da novi trener moze uliti igracima toliko samopouzdanja koliko je uspevao Dule, cak i kad bi bio istog kvaliteta (a nije).

Otkud znas da nije ?

Veome bih voleo da gresim, i da sa novim trenerom osvojimo titulu evropskog sampiona! A da bi bio bar jednako dobar kao Dule, treba da udje u final four. Prosto ko pasulj.

Videcemo.
Realno ib bilo da raspicimo Himki u Pioniru.

Dzankee budi realan, pa prsli smo od Budućnosti i Širokog...To se Duletu nikada ne bi desilo...Mada naravno, bodriću ih i kada gube. Osećaj navijanja na jugu i u Pioniru-NEPROCENLJIVO!

Pricacamo posle tekme sa Himkijem...

Ajd, ja bih voleo da nisam u pravu... Ovi nova pojačanja mi ne deluju kao pojačanja...

evo dobili cedevitu sa 8 razlike dzavai pokazao da moze bolje
nisam gledao jer nemam arenu ne znam sto su je ukinuli sa kablovse

Ja sam gledao i izgledalo je mnogo bolje nego u prošloj utakmici. Džavai ih je pojeo sve, Kecman je vukao kad nas stižu, i amerikanac na pleju počinje da igra, Veseli igra odlično ali slobodna bacanja može da pogodi jedino slučajno...

Ja verujem da ćemo vremenom biti sve bolji. I svake prethodne godine, kad ode pola tima su ljudi mahom dizali ruke od njih, minimalna podrška, izgubimo jednu od zvezde, odma' je propala sezona. A na kraju, kad se igralo u Areni, nema mesta za sve.
Uostalom, sve i da ne bude kako smo navikli svih ovih godina, vreme je za uspostavljanje novog sistema. Bez Duleta. Ni ovo što smo postali poslednjih godina nije došlo preko noći, nego je rezultat dugogodišnjeg rada. Dajmo im vremena, pokazaće da vrede...

Čitao izveštaje, gledao snimke. Dobro je. Počinju da liče na tim. Solidna podrška u Pioniru. Crci počeli da zarađuju platu koju im dajemo!;-) Daće Bog da opet punimo "Arenu"...

Potpisao je Gist! ! !
Najzad četvorka!
Koliko sam video na utakmicama je više timski igrač, ne daje mnogo koševa i nema mnogo skokova i asistencija, ali zato pravi prostor odlično čuva igrače.

Ajd da vidimo i tog...Dugo smo ga čekali. Valjda vredi!

Evo prve pobede u evroligi nismo dugo cekali

поз браћо гробари.
Ето, прва победа, и надајмо се, једна од многих.
такође разбили пролетер.
Прошао је и Телеоптик :D