Prijava

Teleoptik rusi redom.
Odlicna igra Dzavaija, pogadjali smo trojke u veoma bitnim trenucima, i ta serija od 9 promasenih trojki je nestala u najvaznijem trenutku.Malo su sudije vise svirale za goste, ali to sad nije bitno, bitno je da smo mi pobedili.
Ja mislim da bi trebao da daje vecu minutazu Klobucaru, i da u sledecoj utakmici ubaci onog crnca iz San Antonija, nemamo pravog keca, ne moze Lafajet celu utakmicu da igra.
Veseli i Djekic su se bas popravili i u napadu i u odbrani.
Napravise od mlitavog Djekica, igraca tvrdog kao stena u odbrani.

Ja imam utisak da je Lafajet samo čekao da pogodi trojku pa da krene da igra :D

Jooooj koliko mi je drago da sam se zajebao oko pojačanja...Biće ovo opet dobar tim...Razveseliše me juče STRAŠNO!!! :-)
A Teleoptik, to je tek priča... Ne znam za vas, pratim Partizan redovno od 1992 godine, ali mislim da nikada nije imao bolje navijače nego što je u poslednjih par godina. Tolika bliskost sa igračima , tolika energija sa tribina... Jednostavno takva publika te natera da gineš na terenu, da igraš srcem. Možda nemamo kvalitet za Evropu , ali srcem sve nadoknadimo. Ljudi, pa mi POSRBIMO svakog stranca koji zaigra za nas. Toliko dobar osećaj da se svaki stranac oseća kao da je Grobar od malena, kao da je rastao u Srbiji uz Partizan...To je velika stvar koja se nigde ne može naći...

Baš kad ja odlučim da odem na neku utakmicu oni moraju da odigraju najgore :D

Realno, procenat trojki je bio 2/100000
U prvom puluvremenu, odbrana odlicna, napad 0.
U drugom poluvremenu, odbrana ocajna, napad 0.
Ipak je to nova ekipica, moraju da nauce da funkcionisu zajedno, a ne invidualno.

Današnja igra je bila odlična. Gist skače metar i po, Lafajet počeo da se "dodaje", odbrana mnogo bolja...

To sam hteo da kazem.

Поздрав Браћо Гробари.
Биће све добро, не брините. Ове године смо мало касније формирали екипу, па је неуиграна. Овај Гист ми делује одлично, мало опуштенији у одбрани али има да уништава у нападу када се скроз привикне на наш стил. Џаваји бећ игра добро и делује ми као да највише од странаца "осећа" Пионир. Лафајет се најлошије снашао за сада али имам неки осећај да кад крене, биће незаустављив. Од староседеоца Весели мора скроз у форму да се врати да би газили све.
Влада Јовановић је учио од најбољег и добар је тренер. Добар потез је што нису измишљали топлу воду него ставили човека који је био асистент Великог Дулета.
Ова победа у Пољској је веома значајна и мислим да овој екипи и Влади Јовановићу треба дати шансу. Мени у свакој новој утакмици изгледају све боље и боље.
Каха у Пиониру пада.
Гробари с' тобом све до победе...............

Šta mislite kako ce danas biti sa kahom jel ide neko od vas na utakmicu

Sve cestitke partizanu jos jednom smo pokazali kako se igra kod kuce i da nikad ne odustajemo

Ja bi voleo da idem, nego bi me izbacili.
Na tekmi protiv Olimpijakosa, prosle godine, sam gadjao sudiju kljucevima i novcicima, hteli su da me izbace, zajedno sa jos nekima, a sudiji redovno jebem kevu :)

Odlicna utakmica, sa puno preokreta.
Ajd' prvo da krenemo od sudija, sudjenje je bilo srednje ocajno, sudili su nam svaki kontakt, a u nasu korist skoro nista, pogresili su u par bitnijih situacija, ali nema veze.
Igraci..Lafajet malo ima retardiran sut, morace mnogo da vezba, Gist nekad igra 1 na 1 tragikomicno, a nekad odigra dobro, Djekic je napredovao, Veseli i Dzavai ce morati vise da idu na snagu pod kosem.
Kecmana nisu htele trojke, ali zato je tu bio Bozic.
Klobucar je solidno igrao, kao i uvek.
Rasko Katic igra kvalitetno 1 na 1, veoma borbeno, sto bi se reklo, na masu.
Odbrana se nije ni igrala u prvoj cetvrtini, i u prvoj polovini zadnje cetvrtine.
Gist bi morao u nekim bitnijim situacijama da reaguje bolje, a ne da bude toliko sebican.
Igraci Kahe su se maltene setali na nasoj polovini.
Ali dobro, asd je sve to iza nas, vazno je da smo pobedili, i probudili se na vreme, razbili seriju 11:0, i preokrenuli rezultat.

Navijanje je bilo odlicno, ali bi morali da vise malo pritiskaju sudiju, pri pogresnoj odluci.
Komentar gore. :)

Ovi dušmani iz sbb-a ukinuli arenu jel zna neko link za partizan-zvezda

Večeras idemo na pobedu! Nadam se još jednom slavlju u krcatom "Pioniru"

Џони, ја сам ставио 50 јура на 2,70 на Жалгирис. Јебига, доста више са тим Партизаном у баскету :)

E Dankane bacas pare u kantu.

JEBACEMO IH 20 RAZLIKE!

Оћеш интерно? Да видим муда.

Ja stavio 5 soma na Partizan, pre 5 minuta.

Па могли смо без посредника :)