Prijava

uvek na usluzi :-)

Ja nikad nisam koristio Dunjicin nalog. Napravio sambio profil na Facebook sa slikama neke đevojke, i pretvaranja da sam žensko mi je već isto veče dosadilo. Tako da sam drugu dao šifru i pasvord od toga naloga. Ja ionako ne znam što ću s ovim nalogom na Vukajliju, a ne još jedan da koristim.

everi dej jes aj krk !

Znači Dunjica bio zaista dupli nalog ?

Damn! meni ovaj projekat promako, bemti! Sve sam se iznervirala sad, ali mislim da se neko sada igra onog Posha..:)

Surovi jebem ti kevu. Ne .Dragi Surovi ,jebem ti kevu.
Morao sam ovako da pocnem , izvini ja te i ne poznajem . Citajuci ono gore sam zaradio par emocija .Neparnih.Zamalo , ali zamalo sam (iskreno) zaplakao.
Dal sam se naso u tome negde izmedju redova ,ili sam stvorio sliku Dunjice u glavi .Mislm da kontas. Nemoj ti da pises ovo ozbiljno vise ,samo zajebancije.
Meni je bajo mozak puko od takvih (tamo) .... ne postoji rec ni definicija za to. Ovde sam stao par minuta da skupim agresivnost. Sad ne znam ni sta sam teo.
a da. Pazi tvrdim u zivot se kladim da su pametni ljudi lepi ljudi i da kretenima treba jebati mater ne birajuci sredstva . Mi smo 8mi putnici na ovom brodu. "Njihova agresivnost je izjednacena sa njihovom savrsenoscu"