Prijava

Pobogu! Tema je i više no glupa, ali baš.
Prvo, pogledajte zakon, drugo kulturne obrasce.
U nekim državama je i nasilan poljubac silovanje, holandija valjda.
U nekim samo se samo žena može optužiti za silovanje.

Dakle, prvo knjigu u šake (istorija seksualnosti, o ljudskoj seksualnosti i sl), zatim "zakonik".

Moj odgovor: naravno da da -.-

E jebi ga, Dzimi, razvejao si moje iluzije o tvojoj mudrosti. Internet je sredstvo maskomunikacije, to valjda znas i sam. Manijaci i silovatelji, kao i potencijalni manijaci i silovatelji, takodje koriste internet, kao i svi ostali. Kada manijak u potrazi za opravdanjem svojih bolesnih i psihopatskih poriva surfuje po internetu, svakako ce mu izaci i ovakva tema. Pogleda covek, vidi "aha, evo ima jos slicnih ljudi, i ovi ostali se slazu da je ok", i vec je jedan korak blize realizaciji.

Razlog zasto se ja obracam tebi, a ne otvaracu teme, jeste to sto umesto da zakljucas temu, ti dolazis ovde da prosipas pamet i ucis nas neuke "ovo je crni humor, sta se primate". Za domaci zadatak da naucis znacenje sledecih pojmova:
1. Empatija
2. Psihopatologija
3. Racionalizacija
4. Narcizam
5. (last but not least) Crni humor

Dzimi, moze pitanje... Aj ovako... ako sam ja pomesao teze...

Сад ме подсећаш на оне људе што пореде гејство са педофилијом и некрофилијом. Не мењај тезу. Нема смисла.

Uporedjujemo sledece stvari... Tako si ih ti razdvojio

Silovanje zene -- Gej
Jebanje mrtvog coveka -- Nekrofil
Jebanje bebe -- pedofil

E sad to sto su se ova dva poslednja pogodila, nema veze.. Hocu da kazem sledece

Posto ja verujem da je homoseksualizam vezan iskljucivo za gene ili ne znam koj djavo u organizmu, i mogu da ga smatram u neku ruku pojavom koja je donekle nepromenjiva... Dok su nekrofilija i pedofilija poremecaji psihicke prirode...

E sad kako si ti to uporedio meni izgleda kao da ti mislis da je silovanje zena normalna pojava, dok su ove druge dve bolesti tj poremecaji

Ne podrazumeva Peki, otkud ti to? Mislim da nisi dobro obavešten, možda grešim. Zamisli ti buri, ja neću...

Е људи, ајде да дамо одговор теми, па да закључавамо, и мени почиње да се гади. Не знам шта ће нам овакве теме на форуму.

Пеки д џем

Одакле знаш? :))

Cit'o u nekoj reviji :)

Ja mislim da žena pri silovanju može da svrši. Ali to ne znači da to nije silovanje. Jebi ga, neko se podsvesno loži na nasilje, a sve na šta neko svesno ne pristane je silovanje.

Slažem se sa Milicom.

Francky Delevra

Ne podrazumeva Peki, otkud ti to? Mislim da nisi dobro obavešten, možda grešim. Zamisli ti buri, ja neću...

Гледао сам недавно документара, неколико жртава су објашњавале како то изледа. Увек исто, само зависи од количине насиља.

FejzbukmANIJAK
Cit'o u nekoj reviji :)

Гледао један твој друг? :))

E jebes sve ovo... verovatno ne znate nikoga... i koj se ja kurac uopste ovde javio...

Кад је већ питање теме, ја мислим да зависи од ситуације. Имаш дегенерике (поготову код нас) који силују своје жене свакодневно, само са минималном дозом насиља. Једноставно се она преда после одређеног времена и после на то гледа као "брачну дужност".

Ако је у питању психопата који пресретне девојку коју први пут види, онда је одговор на тему НЕ, немогуће је.

Драго ми је да је неко ставио лок.

To! Otključano!

Ozbiljno, u Americi ili Britaniji je moguće da se izvučeš sa dobrim advokatom jer tamo ključnu ulogu u presudi imaju porota i advokat. Malo šta je propisano zakonom. Tako da može. Ako je advojat šoumen ko onaj iz Boston Ligla opušteno bi se izvukao na tu foru.

Dok kod nas advokati samo imaju funkciju tumačenja zakona i traženja rupa u njima.

МОрам да откључам, да одговорим човеку.

Pogleda covek, vidi "aha, evo ima jos slicnih ljudi, i ovi ostali se slazu da je ok", i vec je jedan korak blize realizaciji.

Је л' си ти ненормалан или шта? Ко се овде сложио да је јебено силовање океј? Шта причаш ти?

i ucis nas neuke "ovo je crni humor, sta se primate".

Нисам написао да је црни хумор, већ ме је понашање неких људи подсетило на ту дефиницију.

1. Empatija
2. Psihopatologija
3. Racionalizacija
4. Narcizam
5. (last but not least) Crni humor

Е... Е... Е...
Нашао се ко ће да ми задаје домаће задатке.

Ево домаћег задатка теби: Прелистај моје дефиниције и наћи ћеш 4 од тих 5 појмова. Два у потпуности објашњена. :)

Džimi, a što zaključavate uopšte? Kao ovo je jedina glupa tema na forumu?

Da, čemu zaključavanje? :)

Meni je silovanje baš kul. Ima li neko da deli moje mišljenje?

(sad ako neko naleti na ovo i onda pomisli da je okej, najebo sam, ima dimam grižu savesti što kvarim omladinu)

Ova je i loša i glupa.

Od prvog posta:

Ako možda nekad budem silovao neku devojku, želim da znam da li mogu to da upotrebim na sudu protiv nje.

I ne, nisam je ja zaključala. Jer nisam stigla, dok sam sve iščitala.

Ma daj. Lik se zajebava. Nije valjda da se i ti primaš ko ovaj Fejsbukmanijak? :)