Prijava

Stari dobri gurač nosa u tuđe poslove. Iskusni forumaš. Spamer nad spamerima.
Opterećen sam njime.
Na youtubeu sam skoro napisao neki komentar koji je trebao da glasi "kakav otac, takva ćerka" - like father, like daughter. Međutim ne... napisao sam "like father, like dotter", na šta je jedan lik ismejao moj "lauzi ingliš".
Govori li vam to šta?

Minge, da smanjis te fantazije o Doteru, vidis da ti se uvukao u podsvest!

Imao si mnogo bolje izbore za mlatioce prazne slame. On bar zna da zvuči dosta razumno.

Dotter jebe!

Simpatican je kad mlati praznu slamu ali i kad se ponasa sociopaticno.

А то не схватање уметности га је прилично уништило.

Dapace.

Ma da je Kasper Gronkjer, zaboli me uvo.
Zar nije dosta što sam otvara teme o sebi, sad i drugi počeli?!
Aj vidimo se.

Добар је Дотер. Толико од мене.

А што бих млатио пуну сламу? Исто ми је некак ретардирано када ми неко каже да пресипам из шупљег у празно, тј. онда се захвалим. Ако је нешто шупљо и из тога цури, наравно да ћу да преспен из тог шупљег у нешто што је празно. Не видим поенту те народне мудротворине...

Ma da je Kasper Gronkjer, zaboli me uvo.

hahahah Dabar je bog komentara, bolje ići za njegovim postovima nego čitati definicije.
Kralju!

Po mom stručnom mišljenju - Doter je kul lik al' ste vi ljubomorni na njega jer je on intelegentniji od svih vas. Sumnjaju da je intelegentniji i od samog sebe.
LEAVE DOTTER ALONE!!!!

Ajde da jos jednom kazem da je simpatican, narocito kada piski uz vetar. Zanimljivo ga je gledati dok to radi.

И званично сам члан фан клуба! Маринко Маџгаљ!!!

Званично обећавам, ви сте ми сведоци, да више никад нећу опстовати " Јебем ти ћер у пичку" из поштовања према овом господину.