Prijava

Vidro nemoj razmišljati samo kako ćeš da se nakrkaš i napiješ idi reši spem na onoj temi. Jel si mod ili ne? :-D

sunce ti zarko jebem,k'o da srdjan mobi dik sa sve anom stanic nastupa.dao bi im kurac soma dindzi!izgleda da si bas veliki fan.

мајо објеси се

bohore, jes to ti?
e, jebe mi se, brinem se o stvarima koje su mi bitne, a koncert je recimo nešto što me zanima :D
čvoru, nisam fan, samo nisam bila 4 godine, pa et

Ja sam anđele. Ozb tamo tema prelazi u haos brt

прочитала сам првих 15 страна, очију ми, и то синоћ, нека, нек се дјеца играју, то је све што имају у животу хуехуе

do juce svirali za frutelu,sada misli ako se loze na ns da treba da uzmi milju evra.mada,sva ta mesta u cajnizi su skupa,sranje je i svi se loze da idu tamo.ne znam gde sam bio,da li je kvoter/fabrika/kompresor.neki kurac.bili neki pimplaci instrumenta.kao nesto dzemovali.ko god dodje sa instrumentom,pristeka se i svira.boze ti sacuvaj koje sranje.znam da sam cugu platio milju evra.masa slogirana,ko finis him mortal kombat varijanta kulira.ko kada mi kaze pre 2 vikenda neka riba dgra da se nadjemo kasnije u compresoru.u 7 ujutru.teraj se u picku materinu narkomansku!elem,brkovi su ok bend,vrede 300 dindzi.

e, nie to bend, to je kao neki mini festival, biće 3 kul benda, zato je tol'ko skuuuupo

k'o jos?za njih solo bi stvarno bilo preskupo.

Mnogo volim neoplantske nimfe. Predivne gospe. Kurvetine u neku ruku. Ali predivna bića.

da, nešto najbliže ustaškoj zmiji što ova zemlja ima da ponudi, možda i bolje u nekim aspektima. prelijepo.

E, el zna neko koja je to jebena juvelirnica koja prodaje ovo?
https://www.kupindo.com/Prstenje/24072713_Gospodar-prstenova-Lord-of-the-rings
pošto se lik nije logovao na jebeni kupindo 5 dana, a ja mogu i sam da odem peške.

http://www.021.rs/Novi-Sad/Vesti/Stefanovic-da-pokaze-zelju-da-resi-kriminal-u-Novom-Sadu.html
mogu da zamislim tribinu gde dr megadet univerzitet sere nesto.ne bi me motivisao ni da jedem posle ausvica.

dje ima jeftinog voća? banane svuda 200 dinara, nije ovo santa barbara

pa na kvantasu bog ga vido vidro