Prijava

Kome ti to ljudovi?

Potencijalni razvoj situacije ako teroristi odluče da napadnu Banjaluku:

1. Terorista odluči da aktivira bombu na Banjalučkom aerodromu. Ubije samo sebe.
2. Terorista odluči da sačeka prvi kulturni događaj koji organizuje Gradska uprava i aktivira bombu u masi. Umre od čekanja.
3. Terorista odluči da aktivira bombu u Narodnoj skupštini Republike Srpske. Shvati ko je opozicija u Srpskoj. Sažali se. Odustane.
4. Terorista odluči da aktivira bombu na Univerzitetu u Banjoj Luci. Vidi ko su kandidati za rektora. Presječe vene.
5. Terorista odluči da aktivira bombu na zelenoj površini u parku. Shvati da su Banjalučani zabetonirali sve parkove. Objesi se kod Krivog sata.
6. Terorista odluči da aktivira bombu na Kočićevom zboru. Pogodi ga pjesma. Napije se i izgubi bombu.
7. Terorista odluči da aktivira bombu ispred Palate predsjednika. Daju mu knjigu „Dodik čuvar Srpske“. Počne da jeca. Savladaju ga lako.
8. Terorista odluči da aktivira bombu na autoputu. Presretne ga specijala. Ukradu mu bombu.
9. Terorista odluči da aktivira bombu na Banj brdu. Zaglavi na rampi.
10. Terorista odluči da aktivira bombu ispred Opštine. Sretne ga Gavranović. Ubije ga pričom.

Sta ocekujete sutra, u vezi ovih usrani protesta?

Pice, iskreno, očekujem frku. Gavranović je donio odluku da kafane sutra ne rade do 20 h, dakle, ima šanse da bude dobar fajt.

Očekujem da policija pobije govna eto.

Pa i ja kontam da ce biti strasnog belaja.
Ma nek se pobiju, samo da to ne ostavi gore posledice, od par stotina povredjenjih ljudi.

Kakve ljige napadaju Dodika.... Sve strani plaćenici i pičke, seru kako su oni stvorili RS, pa mamu vam jebem prvo što je Bosić nije stvarao, a pod broj 2 nećete je ukinuti sunce vam jebem.

Dabogda sutra balije napale ove kolone SDS autobusa. Policijo pendreči izdajnike, a boga mi će ih i banjalučani izjebati.

Mene boli mačak, sutra fino odoh da radim, da zaradim koju kintu, jer za državu se radi, a za budale se ratuje.

Jesi ti iz BL? Ako jesi obavezno kod Dodika, ja bi išao, al samo SDS organizuje prevoz.

Rasni

Dabogda sutra balije napale ove kolone SDS autobusa. Policijo pendreči izdajnike, a boga mi će ih i banjalučani izjebati.

čekaj, zašto bi balije napadale SDS-ovce, slabo sam ispratio ovo sranje u RS

A zato što su Srbi.

kakvi su to Srbi koji se udruže sa muslimanima da ruše Srbina

Medijska kampanja by Dodik, optuži opoziciju da rade sa periguzanima i tako opozicija pada na izborima sigurno.

seltik, kakvo je uopšte mišljenje o Dodiku među narodom, konkretno među ovima što imaju završenu srednju školu ili jače

LOL Rađ, isto je kao u Srbiji sa Vučkom, puno ljudi ga ne voli, ali se to ne vidi na izborima ;-)