Prijava

Селтиксе волим и овако, али у плејофу ове године генерално свим срцем навијам за Мемфис, јебу мајке :DD

Seltiks i uzvičnik!

Ma jebeš NBA klubove. Lako je njima da se kurče sa lovom koju imaju. Partizan je 20 puta siromašniji od bilo kog NBA kluba, pa kida mnoge jake klubove. E to se ceni, a ovo u NBA je čist pozeraj kao i svi sportovi u Americi.

Ma jebeš NBA klubove. Lako je njima da se kurče sa lovom koju imaju. Partizan je 20 puta siromašniji od bilo kog NBA kluba, pa kida mnoge jake klubove. E to se ceni, a ovo u NBA je čist pozeraj kao i svi sportovi u Americi.

тачно је да је европска кошарка квалитетнија и има душу, али америчка је атрактивнија, и игра се сваки дан, зато и јесте забавна да се прати (:

Pa i u NBA imaš klubovne koji vrede mnogo više d drugih.To sto imaju sallary cap, ne znači da ne mogu da ga opusteno prekorace, uz poreze.
Inače, Seltiksi all the way, ali ispadoše, jbg. Sad za Dalas navijam.

Boston - Ray Allen :)

Vid što je Stojaković opasan jebote.

PEĐA DA OSVOJI TITUUUUUUUUULUUUUUUUUUUUUUU!

DALAS OL D VEJ, PIŠAJ PO LEBRONU!

Стивене. Тај тим је... Ма обожавао сам их као мањи. Сад баш ни мало.
Уз Сакраменто одувек готивим Селтиксе (јер сам добио дрес кад сам имао неких 5-6 година), а и Језераше сам исто волео да гледам (али више због традиције, због поштовања према "оној" екипи, а сви знају на коју се мисли).
Оно скоро, кад је било финале две'иљадечетвртепете ако се не варам навијао сам за Детроит против Сан Антониа.
А сад, углавном, навијам за ове тимове где наши играју, али све мање пратим, јебеш га.
А у овом финалу сам уз Далас, јер Новицки јебе.