Prijava

Ja obožavam ovo da igram. Najviše sam znao u osnovnoj sad slabije ali znam i sad. Volim odbranbeno da igram vraćam šta oćeš i tako nerviram protivnike i na kraju pobedim BUAHAHA :D

Ja obožavam spinčuge da leupam, pa ne mogu da vrate. :)

Moj spin ni Slager ne moze da vrati.

Obozavam stoni tenis, imam na spratu sto, nije nesto obicna spreploca ali su zato reketi original i picim barem jednom sedmicno (A uglavnom 3,4 puta )
Jedno vreme sam bio toliko zarazen da sam sam isao na sprat da vezbam "bekhend" tako sto postavim sperplocu na zid i udaram do iznemoglosti :)

I ja imam sto kuci, u osnovnoj sam bio na okruznom takmicenju, gde sam ispao od nekog klinca koji igra kao zmaj, ali kao sto kazu, uvek ima neko ko je bolji od tebe.

Mogli bismo nki turnira da organizujemo negde na proleće :)

Birajte mesto i vreme!

Ja rekoh na proleće, malo mi je rano da ti kažem tačno vreme, ali ono oko 17h bi bilo kul. :P

Rukavica je bačena :)

U šumicama, ovde kod mene, nekad nije bilo mnogo skupo. :) ja ću da navijem, loše igram.

Što me juriš po sportu, ne mogu da uteknem nikako? :D

Rukavica iacta est! :P

Organizujte vi turnir, ja cu da trazim sponzora..

Ajde, može. Svi kod Bleka! Da vas derem. :)
Pozovemo i kaizena. Padne pogodba : ako on pobedi sledi mi trajni ban, a ako ja pobedim dobijam moda. :)

A ako te dobije ''disk'' dobijas ban od 300 godina :)

Pa da, verovatno će mi biti dosadno za 300 godina pa ću morati da blejim na vukajliji, neći imati ništa drugo da radim. :)

Pravi sam profesionalac.
Koristim kineski stil držanja reketa. Imam butterfly reket za spin.
Preferiram defanzivnu igru.

Pa normalno, jebeni najjači sport zahteva da ima svoju temu!1!1!

Najjači sport je na Pinku trenutno