Prijava

Gde je ova škola da se odma' upišem??

u prolazu
Уметничка у Новом Саду.

Ovde gde ja živim ovakvi se veličaju, a oni različiti se hejtuju. Tako da je lepo videti obrnutu situaciju.

ahhahahahahah sad procito mislim da su ga i pre terorisali zbog izgleda a sad je posto zvezda granda pa to iskoriscava

Нису га терорисали због изгледа,то је сигурно,него је друга прича по среди.
Њега од почетка нико није јебао ни 2 посто,а он је био болесно жељан пажње. Онда разредна није хтела да му оправда изостанке,па он дигао халабуку и још стигао да оклевета своје другаре из школе.
Они који га познају тврде да је изузетно дволична особа.

Јел он гетфе! Тј јел беше он рекао јавно да је геј?

manijace uopste nisi politicki korektan kaze se jel pripadnik homoseksualne populacije

Што ћу, ово је ипак речник сленга!

ружан дечко..

Pubertetlija se zablejao... Strašno. Možda Grand otvori školu za takve talente... I onako nam je društvo otišlo u .... Sad će da napusti školu, pa će neko da pošalje ovoj nesretnoj razrednoj inspekciju, pa će da smene direktora...Jebeš mi sve, u ovoj zemlji se isplati da budeš beli medved, Rom, pas lutalica, Egipćanin, gej...Samo ako si normalan ne valja. I taj mali odmah sve u novine, pa će da bude žrtva. Gde li je sada moj dobri razredni Laza. Kad on zavali šamarčinu budeš miran celu godinu...

I onako nam je društvo otišlo u ....

...дијаспору,Никола,дијаспору. Ипак се на овом сајту брине о васпитању енд кућноме одгоју.

Pa šta si mislio Jankoviću da sam mislio ? Naravno da sam hteo reći dijaspora. Ne razumem što si to naglasio? .-)

pa će neko da pošalje ovoj nesretnoj razrednoj inspekciju

А шта она није урадила што није по правилу? Како да му оправда те часове, гранд-оправдањем?! Ако дечкић 'оће да певуши, нека се и ванредно школује. Који је, бре, ово безобразлук, речи немам!

Mila, malo vise paznje pri citanju komentara :)

Нису га терорисали због изгледа,то је сигурно,него је друга прича по среди.

Ne bih reko u umetnickoj ga verovatno i nisu terorisali al svaka osnovna ima svog nasilnika tu su ga maltretirali 100%

Nikola SS 240

Jebeš mi sve, u ovoj zemlji se isplati da budeš beli medved, Rom, pas lutalica, Egipćanin, gej...Samo ako si normalan ne valja.

А после "Што си Пеђа екстреман?".... па како да не будем... цццц... :)

Pi, kaki ste! Dete umetnik u duši, ko će da ga razume ako ne pravedni "Kurir"....
Samo mi nije jasno što se sekira za opravdanja. Ako je takav talenat, ne mora ni da završava školu.

Jadan dečko, kako bih ja poubijala sve te sekte i metalike....