Prijava

Baš je fora da kontriraš i ispadneš bed gaj, baš jeste. Da sam rekla, 'ajde da okačimo sva rešenja da ljudi više ne moraju da se muče, ti bi rekao: 'Ajde da rešenja sačuvamo na flopi disku, da ga vežemo lancima u kutiju, zazidamo u novi most koji se gradi preko Dunava i bacimo zidara u more.

gamby
Baš je fora da useremo igricu celom svetu. :)

Dobra fora, al' da mi je vidjeti te manijake i da ih nadraufam.... Počeću od sebe!

Baš je fora da kontriraš i ispadneš bed gaj, baš jeste. Da sam rekla, 'ajde da okačimo sva rešenja da ljudi više ne moraju da se muče, ti bi rekao: 'Ajde da rešenja sačuvamo na flopi disku, da ga vežemo lancima u kutiju, zazidamo u novi most koji se gradi preko Dunava i bacimo zidara u more.

Možda. :)

KO SE BIJE TAJ SE VOLI. Baš ste mi bljak.

Vratite se igrici.

Ne povraćaj tu kad te niko ne gleda, nego daj mi hint za 20a, ono sa EXIT-om :)

Je l' moze neki hint za 21.? Videla sam da ste dobili 62 al' ne shvatam kako.

pa right.... Gledaj za svako slovo koje je po redu u alfabetu.... I onda saberi....

@messa

Kaže fino DON'T TURN.
I ti se nemoj okrenuti nego opleti pa izbriši nešto u URL-u, valja kontaš.
Kada ti kaže GED AVEJ FROM HIR! ti ukucaš jednu riješ za izlaz i izađeš.

E jeb'o ga patak, znaš kad bih gledala u taj deo html-a :)) Hvala!

skočimiš dokle stiže sa ovim 22.

Do "JEBEM TI JA MATER U PIČKU STRININU", gašenja igre i oblačenja 'lača za u grad. Ne mogu da dišem, kamo da mislim. Odoh se naroljat' k'o mazga, možda mi pomogne.

ahahahahah.... Slična reakcija kao moja :) Smorih se brate....

gorane imaš pvt.... U vezi rešenja....

фалааа :Д ајооооој рјешееењаа :Д шта сад са овим 22 јеееботе? :О

Ahahahahaha, nRdu :D

Messalina, ja samo da ti se načestitam mile pohovane mečke i da ti kažem da ću te ubiti kad te nađem. xD Izludeću, došla sam do 12.

помагаааааааааај :О