Prijava

A jake su,još ona luda košava kad zajauče-dođe mi da spavam do proleća! :)
Međutim,ja nikako ne mogu da budem neki "etalon za podnošenje zime",jer je NE PODNOSiiiiim,cvil,cvil! :(

Јоооој, причај ми о хејту ветра. Ужас.

Kaže mi jedna žena,čiji je otac bio alas na Dunavu da se prepoznaje da će košava duvati ako se oko meseca vidi neka rozikasta korona.Obično je zimi vedro,pa mesec blješti i -nema da fali.Ja to pratila,stvarno biva tako.

Занимљиво.

Šta kod tebe ima novo,slatka moja?Kako se živi,provodi ovo leto? :)

Јаооо, слатка моја, свакојако. И пасивно и активно. :)
Је л' имаш ти штогод ново? :)

Ma jok-išla na seminar tai-či-a i to mi je onaj Plan koji sam daaavno želela da ostvarim :)

Јао, мој тренер је то држао пре 800 година... Али слаб одзив, хебига. Опуштајуће, а? :)

Mmmmm..ne znam kako bih nadalje živela bez toga :)
Šta Vi treniraš? :)

Тренирах wing chun пре 80 година.

Pa sta je ovo KFŽ??? Ajmo, milostive gospoje, na hranu se vrat'te, lepse bilo.

Jok mori,ae malo ti u kujnu,eno treba paprika da se peče :)

A milostiva, nece to tako moci! Treba se znati i udati, pa muz da ti radi te sitne poslove. :)

Piii,ova milostiva je već odavno udata,zato ti to i kažem,jer sam naučila tako! :)

Pa imam ja koga da saljem u kujnu ;) Nego, nas precanke bije glas da smo mnogo ostre i zahtevne. Pa cisto da vidim, da li ima jos takvih primera?

Ta,može se kas'ti :)
Mi južnjakinje smo malo otrovne,al' inače duše prave :)

E jbg sad, juzno u odnosu na sta??? Bela Crkva je u Vojvodinu, tako da mi nije jasno sta mi je sad juzno????

Šta se jediš,Bela Crkva je na jugu Vojvodine,Banata.Taki naziv i tema nosi,pa nisam mislila d' moram objašnjavati,c,c,c,c.U odnosu na Suboticu,Novi sad itd.
A o'kle si ti,kad se tako tangiraš zbog direkcija u prostoru? :)

Pa ono, imas pravo :) Juzno si u odnosu na mene-Zrenjanin.
A nisam se jedila, nego te otrovnice kazu da zive ispod Save i Dunava, pa zato pitam :) A i kako cu se jediti, kad ima vremena za sve, samo polako ;)

Ta,fala Bogu-ima vremena za sve.Ko žuri-nos u dupe turi,hehehe što bi rekli naši stari :))
A otrovnica ima svugdi,ono-ne moraš ih zvati ili geografski određivati-same se pojave :))