Prijava

I odes u "Glumac" na palacinke.. i kao pre par meseci poludi im ono crevo za plin.. i svi morate napolje.. naravno, pare ti ne vrate..

Hocu opet u Italiju.

odeš u Italiju, bude zemljotres, sve se sruši a tebe odmah pošalju u Srbiju...

Želim da otputujem za London.

Odes u London.. Kraljicu ubiju, narod poludi i izbije gradjanski rat. Ti se nekako vratis i to sa figuricom Big Bena..

Zelim da postoji vise dobrih ljudi.

i pojavi se neko,( imaš pvt), i ti misliš daje dobar,udaš se za njega, odvede te na jahtu i ubije...

Želim da kažeš koliko si ti dobra?

previse.. no, jos sam mlada, ucim se.. mada, rekla bih da sam u nekim situacijama vise ljubazna nego dobra.

Zelim da budem totalno samostalna.

moglo je da bude.. "Ali ja ne zelim.. :D" no, nema veze.. dokaz moje dobrote... buhahahaaa, kako sam skromna.. :D

da pomalo opasna pomalo skromna,pomalo.....čudna...

I postaneš samostalna, kupiš kuću sa bazenom,mercedes i.....sveto nestane preko noći sa tvojim PRINCOM!!

želim da imam kuću u GRČKOJ!

:))

U Grckoj upoznas super cicu, ozenis je i odlucis da ostanes tu. Jednog dana se vratis kuci ranije sa posla i zateknes je u krevetu sa komsijom.. Onako besan pocnes da lomis stvari po kuci, bacis prvo sto ti padne pod ruku na tv, on eksplodira.. izbije pozar.. kuce nema..

Zelim da prestanem da se bojim zubara.

ajd bre kakav zubar ha ha:)

prestaneš dase plašiš,odeš tamo i dok ti radi,dok mu je turbina u tvom zubu,nestane struje a on turbinu nemože dati izvadi iz usta,anestezija prestaneda deluje....

Želim da ti poželiš nešto lepo...

auuuuu, ubio si me u pojam sad.. :))

awwwww.. :) ja svakog dana pozelim nesto lepo.. :))

Zelim ti da vidis zvezdu padalicu.

i vidim zvezdu padalicu poželim da ti prestaneš da se bojiš zubara:)))

želim da odem na more,u GRČKU,SADA!

:))

odes na more , u Grcku.. a ono.... -5

Sad zelim i ja u Grcku.

ajdmo zajedno...

I odeš kad tamo sve vrvi od morskih pasa,nesmešda priđeš,moru,a zemljotres sve sravni sa zemljom..

Želim da odem na picu,sad!

odma, sad odma.. :D

Odes ti na picu, donesu ti zagorelu. Trazis novu, ona preslana.. Konobar misli da ga zezas, zapocinjete raspravu, trazis da vidis kuvara.. kad ono tamo kuva tvoja bivsa draga.. stignes taman na vreme da vidis kako ti pljuje po trecoj pici koju si narucio..

Hocu dan od 36 sati.

i traje sunce zalazi svakih 36,sati ali se radno vreme produži na 30 sati, a faks na 10 godina....

Želim da živim u MATRIX-u.

i zivis u matriksu. i padne sistem.

zelim elektricnu gitaru.

I sa istom upadneš u kadu dok si se tuširao!

Želim djakuzi!

i sedneš da se kupaš, i krene vrela voda da izlazi a ti ne možeš da ustaneš...

Želim da odem na more!

To si već želeo!Ne može o5 :)

Desilo se čudo:pre neki dan sam poželela da 23.plešem fantastično,i NikolaSS etc. mi,kao svaki dobar Vukajlijaš,upropasti želju..AL' STVARNO!!! Doduše,ne plešem po minskom polju,al NE PLEŠEM!!!Znači,kome Nikola upropasti želju-nek' se čuva!! :))

A sad:Odeš ti lepo na more,gde je toplo i mirno,vetrić pirka,šum talasa...

Ali!toplo je jer si u toku noći dobio temperaturu,a i dete te upiškilo;mirno je jer si onemoćao,a šum talasa je astmatično šištanje tvoga tasta,koji ti je došao u goste-pa zaš'o..ne može da ode zbog snega...:)

Želim da se prolepšam još više:)

zamisli ti se prolepsas...krenu svi da te prate...postanes poznata.....obogatis se...zaposlis sluzavku da radi kod tebe...kuva ti savrsena jela....a ti kilo po kilo....................
i postanes debela....posle te svi izbegavaju...osiromasis se...i na kraju zavrsis na ulici...jer nisi platila porez niti struju,a uvalila si se u kredite....

zelim da sam negde drugde?