Prijava

Sto bi rekli naslov sve govori. Posto nam je domaca liga takva kakva je, dosta ljudi je pocelo da navija i prati klubove iz inostranstva, pre svih klubovi iz Engleske, Spanije i Italije.
Na kraju se to navijanje pretvori u ljubav prema klubu i sa velikim iscekivanjima cekamo naredne meceve "svojih" klubova, nerviramo se i radujemo. Poznajem mnogo ljudi koji su postali zagrizeni navijaci klubova iz inostranstva pa me interesuje kakvo je stanje na vukajliji? Dakle, da li ste za ili protiv navijanja za strane klubove, koliko dugo pratite svoj klub i kako je nastalo interesovanje i ljubav prema istom?
Ovo je pre svega tema za prave navijace a ne one koji navijaju za 3 kluba iz jedne zemlje. Novokompanovane navijace Manchester City-ja ne primamo.

Иначе навијам за Звезду, али идем у просеку на 5 до 10 утакмица годишње. Јебига, нема шта да се види. Понекад будем и спречен.
Да дође до сусрета ових тимова, навијао бих за Звезду.

http://img840.imageshack.us/img840/9995/52280.jpg

I ja navijam za Arsenal, neki 10-tak godina. Zbog one ekipe kad su igrali Anri, Pires, Viera, Ljungberg, Bergkamp i ostali.

JUVE!!!
Navešću još jedan klub, oduvek mi je simpatičan, ali Juventusu nikad nije konkurencija: TERNANA.

Јуве и Хамбургер.

Omiljeni timovi u najjačim evropskim ligama, još od malena su mi Barselona i Milan. Nije da se ne znam koliko ložim na njih, ali eto... omiljeniji nego ostali.

Cesto sam bio u sitaciji da se raspravljam sa "velikim" navijacima ona 2 komunjarska klub, te kako ti navijas za njih, pa ko su ti oni i tako dalje i blize.
Koliko znam najvise navijaca u Srbiji imaju Real Madrid, Milan, Arsenal, Mancester i mozda Juve i Roma

Barselona, i to zbog soni keca...nekad navijo za Juve, al mi se smučilo u srednjoj jer su svi ostali isto navijali za Juve, a master ligu pičim sa Aston Vilom, mada ne navijam za njih...znači Barsa...od svih stranih klubova iz čisto subjektivnih razloga mrzim Real M i Milan.

Uff, pa ovako: Milan, Benfika, Porto, Genk, Serkl Briz, Tvente, PSV, Ajaks, Celsi, Lids, TNS, Real, Barsa, Semrok, Sveti Patrik, Seltik, Rendzers, Harts, Herenven, itd itd itd itd.