Prijava

@bvdlga

Protiv Sampdorije. :)

Protiv Sampdorije. :)

Jeste Doria,sad sam i ja pogledao,hvala! :) Ali necu da menjam,ovo gore,ko ga jebe. :D A i sad pogledah klip,nije bilo bas tako ko sto napisah,Rekoba je dao poslednji samo... :)

Roma, iako su im navijači najveće jajare. Ali ih baš, baš gotivim. Pizdim kad Lacio usere pa dobije jedan derbi u 5 godina. :)

Ali zato:
http://www.youtube.com/watch?v=WsJt9cINHoM

Najlepša utakmica ikad.

Navijao sam i za Čelzi pre desetak godina, sad su mi njanjavi, previše čamuga, to nikako nije dobro.

Ovaj tim je satirao sve na menadžeru 01/02.

Ajaks , inter i lacio gotivim, kao klinac sam voleo real madrid zbog hugo sanceza, kasnije milan sa holandjanskom trojkom na celu sa van bastenom.

Sto se tice ove rome nepodnosim ih jos iz 89 kad su sjebali partizan u kup uefa, plus im igrao rudi feler koji nas je jebao i sa nemackom reprezentacijom gde je stigo.

liverpool i roma...a koliko sam voleo tog montelu...

Астон Вила, и Рома... њи два обожавам... И ложим се на ПСЖ

Džanki, koj je tebi kurac sa 45 timova? U svakoj ligi imaš po 4 ili šta?

Volim mnogo puno dosta mnostvo previse timova.

Стварно Џанки, јеб'о матер.

Иначе, ја обично кад играју нека два лева тима, симпатишем онај који има боље навијаче или јачу историју. И мрзим баш пуно клубова, више него што волим... тако да обично бирам онај који мање мрзим. И не подносим ове новокомпоноване богаташке продукте и њихове квази-навијаче. Као и оне педере што готиве тим само кад нешто освоји, а таквих је пун курац, посебно кад се бодре ти страни клубови.

Реал, Барса, Интер, Јуве, Челзи, ПАОК... су неки од клубова које баш не подносим.

Мада морам да признам да сам Јувентус и Реал једно време баш готивио и то док је за њих играо Зидан. Само што нисам плакао кад су Французи пукли на СП-у од Италије, а мислим да сам баш и плакао од среће кад је Трезеге златним голом срушио те смрдљиве цигане. Ју, кад се сетим.

Ni ja ne volim Juve i Inter.

италија - лацио
њемачка - борусија дортмунд
шпанија - депортиво
енглеска - челзи (откад их је купип роман, навијам још више јер их сви пљују... временом сам почео за њих навијати више него за звезду)

енглеска - челзи (откад их је купип роман, навијам још више јер их сви пљују... временом сам почео за њих навијати више него за звезду)

И не подносим ове новокомпоноване богаташке продукте и њихове квази-навијаче. Као и оне педере што готиве тим само кад нешто освоји, а таквих је пун курац, посебно кад се бодре ти страни клубови.

И не подносим ове новокомпоноване богаташке продукте и њихове квази-навијаче. Као и оне педере што готиве тим само кад нешто освоји, а таквих је пун курац, посебно кад се бодре ти страни клубови.

ne znam dali se ovo odnosilo na mene, ali ako jeste apsolutno nisi u pravu...
iz mog posta se da zaključiti da navijam za prosječne klubove koji su odigrali jednu ili dvije dobre sezone... osim toga zar bi neko trebao prestati navijati za siti ili čelzi ako su ih uzeli bogataši??? ja prezirem takvo mišljenje...
sad bi kao barsa, real, mančester trebali osvajati sve, a i oni se ponašaju kao i ovi novokomponovani...

Meni je gotivan i Marsej, ne toliko sam klub, koliko navijaci.

Ja bukvalno mrzim sve Francuze,ali ako bih morao da biram,to bi bio PSG.. :) Iz Nemacke,naravno Bayern,pa odrastao sam uz Elbera,Jankera,Efenberga,Sanjola,Kana i ostale... :)