Prijava

Za "Budućnost" iz Podgorice od stranih, a za Zvezdu od naših...

Бајерн Минхен, Лацио и Ренџерс.

FORZA INTER! ne zbog toga sto je osvojio LŠ. Navijao sam za njega jos od malena,zbog Mihajlovića pretežno... I zbog Stankovića... Isto gotivim i LYON! :D

Za Liverpul.. Kad sam imao 9 godina dobio sam dres Liverpula. I to original. I počeo. Oven Fauler, MkManaman tada. Marfi, fantazista. Itd
I navijam još za Rajo Valjekano. Od one godine kad su ih sudije zajebale, pa ih izbacili na kvarno. Kad je Real Sosijedad završio drugi. I tako..

jebac_presretac*

Бајерн Минхен, Лацио и Ренџерс.

Gde nađe Rendžers? :) Mada, zanimljiv je to klub.

Gde nađe Rendžers? :) Mada, zanimljiv je to klub.

I ja se pitam :)

Не знааш Радове песмиице?!

Ajaks, Seltik i Real Madrid

Preferiram Tvente.

Tvente? Đe ga nađe? :D Holandska liga ima najveći prosek golova, zato je i pratim. Najdinamičnije je do same završnice. A ne one lige gde ima gola po kolu, kao naša liga. Ja sam se s' našom davno oprostio.

Liverpul, od vremena kada je Robi Fauler ubeđivao sudiju da nad njim nije napravljen faul iako je sudija svirao penal.
Barselona, od vremena kada sam se zaljubio u istoimeni grad.

Od kad sam poceo da pratim strani fudbal, uvek je ovaj tim bio na prvom mestu, i uvek ce i ostati.
http://www.irishdigest.com/wp-content/uploads/2010/05/Manchester_United.png
Kakav Murinjo,kakav Hidink, Ser Alex je Bog, otac svih trenera.
U Engleskoj jos gotivim i Aston Villu i Everton.
Spanija - Sevilja (Jesus Navasa i Diega Capella obozavam)
Italija - niko, ultra jadna liga
Nemacka - Bayer Leverkusen
Francuska - Lyon
Holandija - PSV
Rusija - Zenit(posle MUFC-a moj omiljeni strani klub)
Portugal - Benfica
Brazil - Santos
Mexico - Chivas
Argentina - River

Anceloti je bog bre.

A Italija je najkvalitetnija liga, a ti kako oces.

Ancelotija ne volim jer vodi Celzi, a pre toga ga isto nisam voleo jer je vodio Milan dok sam ja kao jos pratio njihovo prvenstvo. A tada sam nesto malo navijao za Juve, pa ti to dovoljno govori zasto ne podnosim Ancelotija. :)
Inace, Premier liga je bez premca po meni.