Prijava

Posto Kaizen nikako da uvede ovu pretplatu na autore, evo ovde teoretske sbb kbb teme. Dosta coravih koka ubode po neko zrno, ali pretpostavljam da biste se pretplatili samo na one koji imaju uravnotezeno visok kvalitet.

Inace, ovaj post planiram da iskoristim da ne kopam ponovo u potrazi za autorima kada se konacno uvede ta pretplata (if ever). Ovako povremeno dopunim spisak i na kraju se samo pretplatim. Svojevrsni pvt samom sebi. Zato cu i da linkujem autore, posto mogu promeniti ime, ko ce to posle traziti. I zato nisam pisao na onoj temi "vasi omiljeni autori", posto nije isti koncept.

Evo ih moji puleni, nasumicno nabacani:
Marijana P
Kafka
Remac
Burzum
Mali Prst
Groucho Marx
Gvozdenovic
Vehbija Coralic
Gospodzo zgazis me
Ababovic
Alexmunze
Samoostro
Kurd
Francky Delevra
Amantino
Raven
Zapata
to be continued...

Kafka
Zmia
Burzum

Na ove stare ne vredi kad više ne pišu. Jebo ih Džoni Štulić. :)

realno, na svoje da nisam ja...
inače
energija
javio
frenki
dankan
mici
ljača (žao mi je što ne piše više)
i ovaj tulumbać od danas

Sajt se pretvara u nesto tipa: "1001 nacin da nekome udjete u dupe".Svaki dan se otvori po nekoliko uvlakivackih tema...Kome biste ceskali testise?Sa kim bi otisli na pijacu?Kome bi platili liposukciju...jebote.

ne bi bilo lose da se otvori tema kome bi platili liposukciju da konacnno saznamo ko su debele svinje na sajtu

не знам за дефке али знам за постере!

Фатал Ерор офц!

На Могшине.

Не бих се претплаћивао, навикао сам да пун наде кружим по профилима омиљених аутора.
Не бих имао шта да радим на сајту у супротном, почео бих да гледам постере недајбоже.

Zazubice, dodacu te na spisak gore ako mi lajkujes sve definicije. Ponuda je vremenski ogranicena!

pare ne dam ni za koga

Lajkuj mi sve definicije ODMAH, i dobijes plasman medju prva 3 imena! VOTE NOW!

jericho jel se racuna ako ti dam i koji minus

zazubica

Sajt se pretvara u nesto tipa: "1001 nacin da nekome udjete u dupe".Svaki dan se otvori po nekoliko uvlakivackih tema...Kome biste ceskali testise?Sa kim bi otisli na pijacu?Kome bi platili liposukciju...jebote.

Win!

Правда за коитус!

Trolovanje na nivou :)

Crno na belo, čitam neke autore redovno, ali osim par standardnih i par ljudi koje poznajem i uživo pa ih redovno čitam, postoje tri autora kod kojih uvek svratim da pogledam šta ima novo, jer mi se uglavnom dopada to što pročitam tamo, a to su Melkijades, StrajaKg i Ekspo.

Da li bih se pretplatila? Hmmm.... "platila"... ne :)

Šta kaže Mesalina, ima onih koje volim da prelistam (kopirano prema rangu popularnosti, tako mi je najlakše):
MOTIKA
Гроф Влатко Паскачић
Nikola SS 240
energija
talentovano_glup
asat
iskusni interpretato
Facafacaa
Tom Ripli
Maestral
javio
Ming
Пеки д џем
Урош
muskatla
prvi srpski vampir
električar
zeljček
LudiMilojko
tobacco

на све модераторе и оне који ће то постати

Jericho pa ja sam tebi odavno lajkovao sve i nist... Parada