Prijava

Hahahahahahahahahahahahahaha

што да се покењам кад постоји минус

Не могу да се одлучим.

Kako neukusno. Ni na cije. Svako se trudi verovatno. Na neke individualne defke da, ali na konkretno nekog autora- ne.

Шта, бре, неукусно? Неки заслужују да им се покењаш на дефиниције и стрпаш их у ову врећу заједно са дефиницијама.

Ko o tome najviše zna nego moderatori. Mi obični smrtnici ne moramo da se akamo s time.

Kako neukusno. Ni na cije. Svako se trudi verovatno. Na neke individualne defke da, ali na konkretno nekog autora- ne.

Baš ovako.

ja na svoje...jebem mu mater ponekad....ne na sve, na neke... ne znam zašto to, ali je tako..da je tu onaj psiholog verovatno bi mi objasnio...

Кад ме притера на било чију.

закључ :))

a kenjao sam po tuđim nije da nisam...ali mi posle zabranili...

Opa kako moderator loži vatricu.
Malo ti je dosadno a? BAnujete i za sam prost govor a vamo pokrećete vake teme a pri tome se ne izjašnjavate.

Evo za početak ja bi se i posrao i popišao po svim definicijama onog koji je otvorio ovu temu. Jel ok da ti sada nalupam minuse, oće te boleti?

Kurice, sto se primas? Ocigledno je da je trol i da se covek zajebava, nema potrebe da se tako przis i vredjas coveka. Jadno.

Пази ово, сви лудују на оно другој теми, а овде нико нема муда да пљуне... пих.

Vredjam čoveka? Na osnuvu čega?

Ti se primaš jer ulećeš u odbranu. Nema niko pičke da kaže ko mu se svidja a ko ne pa se kao šalimo.

Ja ne vidim zbog čega je ova tema otvorena osim zbog prozivanja, i pojasni mi šta je to trol.

Ја на Џимијеве, то се већ зна!

па ширимо љубав а не мржњу :)

ja ocu temu "kome bi platili liposukciju"
pokenjao bi se na određene autore kojima 60% definicija se zasniva na pljuvanju nekoga ili necega oni ce se sami prepoznati

na Prokine, na kurac mi idu

jebote sve profesionalne ulizice na sajtu pogle sta ima ulizivackih tema sto bi stavljali kljuc na jednu ovakvu
NEMA KLJUČA