Prijava

Da je moderator nije otvorio, bila bi zakljucana posle 3 minuta.

Baš to leksi, to sam odma i rekao, medjutim tema je tada bila samo šaljiva...

да се закњуча зато што је тема ретардирана и шири негативне вибрације

e, to!

Džeriho čitaš mi misli, nisam to napisao samo kako ne bi dozvolio ljudima da mi kače kako sam suejtan i slicne gluposti.

jbt gde ti živiš

U Kanadi, sto? A ti? U Vukajliji?

ajd uzmi napisi ovde 20 autora da su im sranje definicije i videces kako ce ti biti teže da ostvaris zeljeni skor

Kakva jebena glupost. Evo potrcah da izmajnusujem one koje je Samhain pomenuo. A verovatno ce sad BAREM osamnaestoro da ishejtuje Filozofa jer sam ja rekla da ne volim sleng. BAR.

Uzmi recimo moderatore, šta mislis, da kod njih nema protekcije, da jedan drugome ne bacaju lajk kada za to dodje vreme. Ne verujem da je kod svih modova tako ali bar kod 1 jeste.

Dupli, m? Mozda bas i Jimmy Choo-ov, ne bi me cudilo:) Taj covek je rodjeni trol:)

Tako da mene savrseno boli kurac

Ne znam iz kog si mesta, ali sigurna sam da ima obliznjeg veterinara. Obidji, nije to sramota.

jednostavno tema je takva

Tema nije Napravite dupli nalog i prozivajte moderatore, jer je to tako jebeno zanimljivo.

prvo si mi govorila da je tema trol što se ispostavilo da nije

Nije? To si ti opet odlucio?

nikakvog efekta nema

Da, jer je tema glupa, a odgovori jos gluplji.

Aj baš me zanima sta ces sledece da mi predložiš!

Hitno odaljavanje od kompjutera i puno svezeg vazduha.

Usled nedostatka argumenata počneš da pričaš gluposti i skrećeš temu, klasično pubertetski

Ja nikoga ne mrzim.
Ni na koga nemam pik.

Bas nije istina, mislim da sam odgovorila na svako tvoje pitanje. Trpis bol bezveze, pa se izdrkavas ovde. Nije doca tako strasan.

Hahaha, 0001, pisi slobodno sa svog pravog profila, necu ti nista.

Ovo je moj profil. Pazi Jericho mi nece nista? Pa sta si ti ovde mod, admin? Znas Jericho tresu mi se gace kad vidim onog tvog mrtvog pacova na avtaru, a verovatno ni uzivo ne izgleda zivahnije.

Bolje se rješavati frustracija ovdje nego na defkama...

Ja ti pitanje nisam ni postavio, samo si ih pronasla, i to ona koja se tebi svidjaju a ne ona na koja je eventualno trebalo, što mi dalje daje zaključke o tebi.

Ono, ako već želiš da pomogneš čisto da te obavestim, problem boljenja moje kurčine se leči malo drugačije samo ne verujem da baš mogu da dobacim do Kanade al kad se vratiš u selo cimni me

јел ћемо бити бановани сви због спема јер је ретко ко одговорио на наслов ове дивне теме и слику слона с великим говнима у сред обављања нужде? :)

ма каква три минута, то у случају да се заблену у неку игрицу :)

Džimi je majstor za razbijanje monotonije. Svaka čast Džimi!

Hvala na ponudi, lepo je znati da je neki dzukac uvek spreman da dotrci kad zviznem. Razmislicu. Iz kog si sela?

Пази је Јана што има бесне кучке на аватару , хахаха.....

uhuhuhuhuhuhuhuu ja na definicije Blek hola...

Iz Velikog Uda, pored tvoje Male Kujice.

A i drago mi je da se ispostavilo tvoje kurčenje povodom života u Kanadi istinito. U prilog tvojoj napaćenosti...

Kurcenje? Pitao si me i odgovorila sam. Ne mislim da ima ista za kurciti se. Da si procitao neku moju definiciju video bi da me drma nostalgija opasno, tako da tvoje baljezganje nema veze sa zivotom.
Mala Kujica? Nisam sigurna da sam cula za to selo. Hoces tamo da me vodis posle zvizdanja i pokazivati mi zvezde ili ces do kraja ispasti dzukac?

Jericho - loše ti idu provokacije. Bolje da si linkovao vrana vrani oči ne vadi.