Prijava

Nekada je bilo po pedeset pluseva i minuseva po defki, sada ako desetak skupiš vr'!

A što vi lepo ne izbacite i Odabrane i ostanu samo definicije pa ćemo sutradan da čitamo jučerašnje. Branite ih kao da su sveti gral.

Jebes mi sve, ima da krenem da buljam po usranom sajtu i da trazim debilitete koji i dalje stoje, a koji su na nivou paramecijuma!

Samo naprijed! Ti prijavi, a ako su debiliteti - mi ćemo da brišemo.
Welcome to mod team :)))

Lulley ti jednom rece da podrzavas sleng... a sad se sprdas na racun istog... nije ok, stvarno nije ok...

Ama ne! Ko je rekao da se sprdam sa slengom?! Kažem ti da prijaviš debilnosti - brisaće se. Ako sam se s nečim sprdala, to je s onom tvojom pričom o prelasku u modove. :)

Ma sprdao sam se i ja :)))

Inace, imaces PVT uskoro, da ne zatrpavamo temu ... :))

Evo dozvoljavam ti da ove komentare obrises kao spem :P

Nekada je bilo po pedeset pluseva i minuseva po defki, sada ako desetak skupiš vr'!

bome je i nekad bilo tako

Јес вала, "некад" је релативан појам. :)

e znate sta, jedina je frka sa nagomilavanjem raje... kontam da kad bude bilo 12 ili 13 hiljada aktivnih clanova sto zbog ove popularnosti sajta moze da bude vrlo skoro bice jebeno da se sve te defke puste u promet... onda ce tek biti pisanje za badava :))

Hajde neka mi neko obrazloži od modova sledeći predlog.
Kad uđe u Odabrane da se zaključa glasanje.
Eto. Šta fali tom predlogu?
Autori čija se tamo nađe će biti počastvovani i to je dovoljno.

razmazila se masa na puno poena u periodu pojavljivanja najomiljenijih...

Aurora ja davno negde na forumu rekao da se odbiju poeni nego da stoji dugme "procitano"

Eto jebes poene, jebes sve ljudi citaju defke kliknu na to dugme i to se odbrojava... al ono ko ce se cima!

moze jedno pitanje??? cemu sluzi onaj znak (kvacica) levo od omiljene kad stavljas...sto se pojavi?

Аурора, аутори се жале да откада нема дефиниције дана имају мање мотивације за писање, тј. да нема више такмичарског духа. Укидањем оцењивања одабраних ствари би биле још горе. Ја, искрено, појма немам шта вама смета, дефиниције су ту, неке нове, неке старе, на нама је само да их читамо и оцењујемо.

@Мус
Ако је плава, значи да је одабрана.

čozen van for vat?
sr, jes sr

fala Wojtek, zaboravih skroz na njih, taman da polupam koj minus...

Ova priča ionako ima karakter kafkijanskog Procesa.

Bravo aurora za poslednji komentar, jedna od mojih omiljenih knjiga ikada.