Prijava

Jašta čoveče, samo ovaj sajt ne bi smeo biti deo fabule, al jebiga.

da smanjila se aktivnost duplih naloga, ocigledno

Ne znam da li je ovo vec predlagano ali mislim da je vredno pomena. Dodati jos jedno "dugmence" - procitano, cenim ga ... sada je najveci fazon i najvrednija stvar ako neko uopste procita napisano, vrednije od plusa.

U sustini definicija moze ostati neocenjena, jednostavno nemas stav i boli te kurac da je lajkujes i hejtujes, ali trebao bi da ostane trag koliko puta je procitana.

A "zvezdica" (omiljeno) nek ostane kao alat za licnu zbirku omiljenih definicija.

Uvesti ocenjivanje od 1 do 5 jer neke nisu ni tamo ni ovamo, tj.neke su za dvojku , trojku,eto.

Ne razumem to "pročitano"?! Saberš pluseve i minuse i eto ti...

ja citam i ne ocenjujem ni 50%

ma jako dobrih definicija koje prođu potpuno nezapaženo, počelo je ovde da se dolazi samo zbog trulih postera. Umesto da moderatori potenciraju dobre definicije, to su najčešće od pre 300 godine ili ako su nove, onda su najčešće glupe i trule, tako da i kvalitet definicija dramatično opada. Da bi se ikako definicije vratile u život postoje 2 rešenja:

1) Vratiti Najomiljenije definicije danas (ili bar da se zove "odabrane od Vukajlijaša")
2) Ukinuti definicije uopšte jer više niko ne dolazi da bi iste i čitao

Hvala vam na vremenu. :)

Paljba bre.

Смањити број дефиниција које могу да се напишу дневно.

Ja bih pre smanjio broj članova.

Мислим да би се тако смањио. И ограничити и те постере, јебем ти постере.Квалитет, а не квантитет.

Ma to. Ništa ne menja da staviš da članovi pišu 2 umesto 5 dnevno, kad većina ni ne prelazi broj 2. A fora, kad po 2 komada napiše 200 ljudi eto ti kurčina.

Zato treba pola sajta na ekskurziju u Belo Roblje. :)

Uvesti ocenjivanje od 1 do 5 jer neke nisu ni tamo ni ovamo, tj.neke su za dvojku , trojku,eto.

Већ је предлагано, никада неће заживети. Људи би већину оцењивали са 1 или 5, зато је и YT увео лајк/дислајк.

А за смањење дефиниција на две дневно - не слажем се. Боље три, за почетак. :)

gamby
Ja bih pre smanjio broj članova.

Paljba bre!

Може и три што се мене тиче, макар МАЛО да размисле људи пре него што напишу нешто. Да не буде оно, "ма имам још четири комада", и лупај глупости.

Predlagano je zilion puta. Poslednji put pre neki dan. Smorilo je.

Истина, неће ништа од тога бити, бар не скоро.

Па јасно да неће бити никад ништа од тога јер се реално Кајзену исплати да сајт буде овакав какав је!

Пајвани из офа гледају постере, смеју се на дефке, док чланови буљају по форумима траже неко идеално решење, ови што хоће да буду "пресветли модови" на све начине покушавају да спусте ове пајване што су дошли скоро јер јелте немају они интелигенције да нешто кажу, а Кајзен баја то све гледа са стране и броји генге!

Е сад колко дуго ће то тако да буде... не знам... знам само да је маса аутора отишла са сајта, неки су били одлични, ал јеби га... јебеш ти то да ти сајт буде квалитетан кад можеш да се продаш па да будеш зиљав! Јебеш ти те приче...

И да, јебеш ти речник сленга кад ниједан малоумник са фејза неће да се насмеје на сленг... Дајте му нешто што ће да га вуче... нек пукне од смеха.... контате ваљда...

П.С. Вратите ми дефке!

Još da negativan skor sa groblja ulazi u ukupan skor (pomnožen nekim koeficijentom). I da autor ne može da briše definicije, pa neka se zamisli pre nego što bilo šta napiše!