Prijava

Pokidao ligamente u koljeno prije 3h. Citava noga u gips min 14 dana. Crnjak..

Dule Vujošević kriv.

Nije on, nego Milo

Originalne Calvin Klein gaće neprijatno čupaju kedla. Prave robu za one izdepilirane pedere, a nas baršunaste ko jebe.

Pa trebao si kupiti đani versaći. To je tezga pored.

e, moram malo
elem, skontala sam da bataljujem faks, pošto nema vajde od mog odlaska na predavanja u drugom semestru-želim da se zaposlim, da se skinem roditeljima s grbače, pošto više stvarno nema smisla
e, stvar je u tome što nikad nisam ništa ozbiljno radila, nego samo neke zajebancije, volontiranja i tako to, pa ne'am pojma šta bih mogla i odakle da počnem. baš, baš sranje.

Pricaju da ima pranje leseva za 70 evra. Eto prilike. Ko zna gde te to moze odvesti, i koje opcije otvoriti. Nema na cemu.

znam jednog dobrog makroa pa javi ako hoćeš da ti sredim
ako si kvalitet, brzo bi dogurala do poslovne pratnje
ja bih uzimao 10% tvoje zarade

sto je najgore, i da znas sta bi, tesko bi nasla neki valjan posao...mada je donekle lakse devojkama da nadju posao....al to ti je ili neka prodavnica, butik, ili konobarisanje...20-30k maksimala, mada blize 20....to govorim za ns

ustvari kenjam za ovih 30 000, ne poznajem skoro nikoga da ima toliko lol

brate, i ja gledam, kakvih crnih 30k, znam ljude koji rade za 15ak :D
a samo do odlaska u SAD bih radila, ono, neću da sjedim k'o parazit 3 mjeseca, ne'am pojma, moram se bacit u potragu, smor

Što bataljuješ faks? Zbog odlaska u SAD?

sta bi ti da radis?

u nju norku u kineskom trznom centru oni kinezi nas bukvalno smatraju gorom gamadi nego mi njih haha...traze da im zena radi 12h dnevno neprijavljena za 16 000, ali da pre i posle posla cisti ceo lokal haha

a ne'am pojma, drugarica reče da može da mi sredi mjesto dispečera u taksi službi, realno, skroz okej posao, još nije fizički rad, pa sad ganjam to
a faks bataljujem jer ovo nije ono čime želim da se bavim u životu, jbg

vidro avetinjo, nađi posao preko studentske

hahaha, pa taman da je isplate kad se vrati iz amerike

e, baš taj rad. po godinu dana ljudi ne vide pare iz zadruga

pa ko kaže da to što završiš da ti određuje posao?

važna je diploma a to jesi li završila elektrotehniku a radiš kao profesor fizičkog, to je najmanje važno u ovoj državi

odgovori mi jebem ti boga

pa ovdje mi itekako diploma određuje šta ću radit, đe živiš ti?
roditelji su mi radnička klasa, štelu niđe nemam, niđe prispjela nisam, samo kako se sama snađem i to je to

E onda nađi kakvog bogatog muža pa se nekako proguraj i uživaj. Žena si, imaš moć među nogama.