Prijava

mislim da ću ipak na svoj način, al hvala na "savjetu", u svakom slučaju.

Važi, pozdrav i srećno u životu!

ahhahahaahhahahahah, koji si ti retos!

Nije dosta sto blejim budna u ovo nevreme, stvorio se komarac odnekud a ne mogu da ga nalovim -.-

Синоћ, заправо не синоћ, ноћас, то је та реч, одвалио сам се ко санта. Све би било у реду да се то није десило као последица теренске нејебице.
Одемо ортак и ја у град, Пирот заправо, лома да нађемо којекавих курава, је ли. Забодемо у неки фићка где је неки петак у неко сретно време била до јаја музика нека три лика са гитарама, акустика, опојни влаж пичетине које знају да криво је море. Кад ми тамо оно међутим - свадба. Неки Сале Матић силује клавијатуру, набилдовани ћелавци воњају на зној, а девојчице, све одреда, поквондиране сељанке које никада нису чупале коров из леја лука. Наравно да немамо ресервед сто и наравно да је пиво јефтино и наравно да сам једној малој са младежом у углу усана од меда пришао и питао, питао да ставим вопс на сто, чисто да могу да ђускам уз алкохола поплава. Наравно да ме је одбила, уствари одбила је моје присуство, ортак, иначе равнодушан на свет око њега, шаље певетеове на фејс некој препички која га силно жели негде у том Београду 350 км дијагонално преко лобање крезавог келнера. Стојимо тако к'о два кретена и неко ме стеже за надлактицу, кеве ми имам модрицу, "Станите за наш стооо-о-о-ооо-оо-оооо", добро познати ритам.
Ајде.
Терминатор се зове Ивана и покидала би Сталонеа на кеца к'о снајка обланду. Њена пријатењица, очигледно фан Мартинових теленовела, са довољно муда да се појави у објекту испуњеним другим људским бићима. Охрабљена популарношћу Тириона Ланистера на добро позната два такта диже ручице ка небесима и допире до барског стола, некако, једва, онако прстићима покушава да дохвати своју ђус водку, маме ми моје Верке пар пута јој Арнолд додала ћепи. И пијемо ми, супер, тешка Требјеса почињу да љуљају плафон. Рука руци. Неко ме гура док ја покушавам да гурам друге. ЊЦ дупке пун, хехе баш ми ови моји тегет подочњаци добро стоје на траперски фазон, канађанке, џинс, карирана кошуља, распуштене русе косе, сиса солидно затегнута негде тамо 2011 сам урадио склек. Хладна рука ме хвата за каиш и увлачи у кабину. Хладна рука ме хвата за Миодрага и док гледам као ми га миџет пљуга замишљам да је то заправо Андријана из тринестице из партера. Бар не морам да се плашим да ће ме пољубити сопственом китом, не може ми дохватити стау све и да се попење на говњаву шкољку. Мрак.
Ајде.
Неко нешто прича а да ја то чујем, напољу сам али убрзо се спуштам низ задимљене степенице, стробови, бакље, бубњеви, епицентар лудила. Мрежаста мајца преко ринглаче кафанске певачице. Океј. Добро. Требјеса. Још три. ДАЈ! У РЕДУ ЈЕ! ЗАДРЖИ КУСУР! Воњам на зној. Евулирао сам, прилагодио се околини. Лактам се са чобанством, хватам Арнолда за чврсте гузове, Милош се жвали са неком рибом којој сијају очи као да је вечерала беладону. Тирион је у трансу, иде њена песма Јово Јованке, погледом одозго читам јој бес са раздељка, "Зашто сад дираш моју другарицу", "Ево ти број јави се кад ти шестици буде фалила тврда курчина", љути се из неког разлога. Одлази брзо, провлачи се кроз ноге чобанству и нестаје у правцу Гроцке. ЈБГ.цом. "Одох ја брате хехе" "Јеби је и за мене" "Знаш да хоћу, љуби браааат!" оде и батке...
Тешка Тимберленд јакна од тријес хиљада, за коју толико волим да кажем да сам је направио од лава ког сам убио у потесу, ми притиска рамена. Хладна Нишава протиче нехајно испод Големог моста. Тија баре. Шта ћу тамо, ја сам с неке друге обале, на Пазару. Ивана ми крцка кости моје нејаке деснице, а, то је...
- "92... Ту близу... Да, студирам... Хихихи наравно, шта мислиш, шта ћемо да радимо... Стварно?!... Мени је то мало болесно... Океј... Ајде ако те то пали... АХ! АХ! АХ! А! А! АХ!"...
Брзи воз вс дизелка.
- "ТАКСИ! Ћао, знаш где је кафана Мераклије? Е тамо ме зиво... Не нисам одавде... Геометар... Овде десно... Хахаха 76? Уреду је, хвала, ћао."
- "Где си братац? Не могу да уђем у стан, код тебе је кључ!... Јеби се!"

Морам некоме да се изјадам, не могу да се померим јебено, спавао сам од пола пет до десет на прагу, напољу. Сав сам се укочио и нешто покушава да се пробије из лобање напоље кроз лево око. А јеботе шта се синоћ десило, хехе синоћ, не не не ноћас.

нешто покушава да се пробије из лобање напоље кроз лево око

Bukovski Deki, ne brini ništa, to ti on izlazi iz glavudže

Meni najjači deo ovaj sa pragom.

a јесте, пушио ти миџет. престани да баронишеш деки говно једно циганскошабачко

lepri prekini
ja sam piroćanac i znam ovog kepeca kog je spomenuo, tačnije zna je ceo grad, najveća je kurva ovde
bila je zaljubljena u mog ortaka i rekla mu da će da mu puši svaki dan samo da budu zajedno, on nije hteo s kurvom da bude jbg
samo me interesuje u kom lokalu je deki proveo veče, nešto ne mogu da prepoznam uz takav opis? da nije možda ono govno kod solitera tamo, ili trač možda
što dovodi do zaključka da moram nekad s dekijem na pivo

чекај, то је стварно миџет? ХХАХАХАХАХАХАХАХА

па И П О Н

лажеш деки, лажеш

midzetinjo ima klometrazu kita.

дајте неку слику

дај слику огма

pa nije midžet al jeste

како није миџет, јебено је нижа од барске столице

Nju je bar lako popeti na barske stolice :)