Prijava

извини селе хахахахха

u vezi je s onim sto ljudi postaju jedna dlaka na meni kad umru lolo

Ja sam glupa, ne kontam.

tako u srednjoj mnogo crnje bilo
ja i ortaci se sprdali tako da kad neko umre izraste nam jedna dlaka
dolazi jedna riba iz odeljenja place...mi kao sta je...ona kazze da joj je keva tesko bolesna fazon umire...i ja reko ,,a taman primetio da mi raste nova dlaka na jajima,,ortak se suzdrzavao da ne pukne,ova nije ni skontala

a kati opadaju onda se ljudi rađaju?

nije,onda jos vise umiru lolo

igram pes sa bratom, u 53. 4-0 za mene on predaje utakmicu, nece vise da igra, pali darka lazica. ne znam jel gore sto mi je brat los u pes-u il ovo drugo :(

па касте гастоси

to, ujebi me jos vise

Gl00va me isporazbijala danas................

Imao ti ja softver za sokoćala sačinjen od 10+ GB raznoraznih biblioteka i alata. Polinkovano sve i svašta, funkcionalan bućkuriš. Sve to lepo radilo. I sad rešio da instaliram jednu novu bibliotekčicu, svega par MB i 1 GB nekih pomoćnih paketa. F7 - Error. Nije kompatibilno sa ovim, dobro - update. Sa drugim, šestim, update. Komplajliram bibliotekčicu. F5, radi. Sreća moja lepa medena radi. Sve se drugo sjebalo. ŠELOL. I tako sad ja 2 dana diptroutujem samog sebe da vratim softver na stanje k'o Reme i Smarko kad su trolovali. Sedim za kompom, plačem i mislim na baku. :'(

Može li Backup? :(((

C. Probao system restore + backup. Sve moram da reinstaliram ponovo, linkujem i iskompajliram.

Luks, ne zaboravi samo da na početku navedeš
#include "teferič.h"

navijaci govore u prvom licu mnozine kad pricaju o klubu za koji navijaju