Prijava

joj, moram malo.
pos'o mi se završava za 5 dana, ne mogu da vjerujem da idem, najveća tuga ikad. najbolje ljeto ikad. sinoć sam se toliko napila da sam izgubila pasoš i ne sjećam se ničega. i jutros mi neki lik šalje poruku na fejsu da mi je našao pasoš, bog ga blagoslovio. nikad veće olakšanje. dala sam 60 dolara za taksi kući, ne znam ni ja kako.
do juče sam za neku holivudsku glumicu organizovala kasete za neki dokumentarac koji snima u njenoj kući od 43 miliona dolara.
i moram da napustim sve ovo za 5 dana :(
:pička:
jedva čekam sljedeću godinu da se vratim ovdje
. . .

де, де... пошаљи ми сисе у пвт, биће ти лакше...

Kad vec to pomenu, jesu li merikanci uglavnom debeli ili je to predrasuda?
Dal nisi isla u vegas?

:-( Aj odvoji dez minuta i prepričaj nam celo to iskustvo tamo na Work and Travel temi

Moglo bi. Mislim da vecinu ljudi interesuje kako je tamo. Kada si otisla jesi imala nekog koga poznajes ili si sama? Imal srba?

e miloše, neam neku želju da posjetim vegas.
debeli su k'o stoka, al u kaliforniji nisu, jbg. ovdje vlada "zdrava ishrana"
naravno, ništa nije zdravo, al su ljudi uglavnom mršavi.

otišlo nas 35, bokte.
+ 40 makedonaca i bugara

Do jaja, ko na ekskurziji.

Spavaj vidro, vidis koje je doba :)

kod mene sedam i dvaes uveče, sjedim u starbaksu :hipster:

ВОЛИМ ТЕ ИАКО СИ ХИПСТЕР

Hahaha. Šomi angele što ne spavaš?

скајпујем са видром и пијем, утапам тугу што ми недостаје

mrzim kad nenadano izađem sa više keša pa sad sjedim sa rupama u pamćenju i kontam gde sam pare dao
http://biblein11.com/userfiles/Image/thinker.png

ја брате некад изађем са ≤40 динара и онесвестим се од алкохола, треба знати људе и бити безобразни гребатор

Koliko se samo zamrzim kad krenem da izvaljujem neke bljutave prežvakane fore, samo zato što znam da će neki ljudi odgovarajućeg smisla za nelol da se zasmeju, ma šta zasmeju - zagrcaju u mešavini pljuvačke i suza :(
Podilazim im svesno, dakle pokleknem pred željom za pažnjom i očas posla izbacim "hoću svoj deo, nećete me prevariti" ili čak "bušiii".
Kajem se iskreno :(

Činiš da se nasmeju GROKotom.

непријатно ми је у друштву људи са очајним смислом за хумор, највише јер морам из пристојности да се смејем њиховим дебилним провалама

нпр. у суботу дошле овде код нас неке две солидне пичке на ракију и креће шега зајебанција, цимер исприча онај виц о тахију и миксаилу из 1875. године и ове две умру јебено, упишају се у гаће… после су причале једно пола сата о илуминатима и нападу на куле близнакиње… стварно ми непријатно било, нисам могао ни у сисе да им гледам више јебене козе