Prijava

Pajo Dačak
Agilni kake su to fore... bolje mi odaberi definiciju nego sto ovde palamudis :)

U redu, izvini :(

Agilni, pa kad će meni odabrana definicija? Uplatio sam sve što je trebalo, sad najbolje reci da ti nije leglo na račun!!!

banned and reported

koji kurac tebi fali?

ne stvarno, koj kurac si se uhvatio za mene? onako, ozbiljno te pitam?

pa valjda shvataš da se zajebavam, a ne da te mrzim i stalkujem

ko mator si jebote, pa valjda voliš šegu a ne sve kao ozbilja, ovo je sajt, nije razgovor za posao
ništa onda, prekidam odnos ... ne zovi, ne piši

a pare da ti vrati?

neka mu ih, ne trebaju mi, nije beg cicija

otišao celt da provjeri da mu nisam audija udario :(

Leglo mi je 150 jura, a dogovorili smo se za 200. Cela suma unapred. Nema odabira.

Ali na ugovoru je pisalo 150? Ko me jebe kad ne čitam ono sitno napisano. Čujemo se krajem mjeseca!

Važi. Turio sam ti zvezdu na neke sadržaje, čim legne, to je to. Pozz.

Važi, čujemo se, pozzz

Једном сам умало добио батина због гласина које нисам сасекао на време, па оно

ma svejedno boli te kurac
najbolje je ne davati ljudima da smaraju sa dramama
ja oteram u kurac nekoga ko uopste krene sa takvim spikama...odma na startu...veliku moc ima onaj ajpalisatomglupom spikom pogled i reci nesto na foru ,,ae pre pali sa tom glupom spikom,, hahahah
meni uspeva svaki put kad neko pocinje da drami
to je taj pogled i te reci koje natyeraju tu osobu da skapira u potpunosti da to smara i nece ti bas nista odgovoriti na to,nego ce napraviti ,,realno,, facu

te tipove ljudi ala spanska serija treba namrskati kulturno, cim cujes da drame izdvojis se iz te skupine pa nek drame drugima, meni nece
takvi su mi najvise unistavali dan, pogotovo tokom studija, pa pred ispit pocnu da kukaju kako nista ne znaju i da cemo svi pasti
mrs mamu vam jebem