Prijava

лукше дао си врло двосмислен одговор из којег не могу да закључим да ли сам у праву или не
ако јесам, срамота што ме вређаш са фијат стилом и куповањима тиграстих торбица, разочаран сам :(((

Šomi, jebemu, Šomi je isto kao i Srki, kategorija, a ne osoba. Šomi je Srkijev mlađi brat, vozi Fiat Stila, fura spolja srkijevstvo ali je donekle i mukica. Odano navija za nekog od Titovih blizanaca, trenirao je neki sport dok se nije ugojio, dere se po igraonicama, nosi isključivo Puma trendže. I pored te fasade, Šomi krišom plače za bakom kad Srki ode da voza se Keeway skuterom. Ta borba dobra i zla, distrbans in dfors, u njemu se vidi što Šomi išao bi na VOS, a i ne bi, možda pre u Derventu na okupljanje? Lomi se to u njemu. Srki ga je uvek tukao zbog toga što je Šomi mekši, sad ne sme jer se Šomi ljuto nabildao otkako ga je bivša, Šapčanka, ostavila i otišla sa četrdesetdvogodišnjim Crnogorcem, vlasnikom niza menjačnica u Beogradu. Šomi takođe nemilordno klikće follow dobrim pičkama po Fejsbuku.

Sve vam moram crtati. :'-(

Lukse, nakon ovog posta, predlažem da vratiš u nick ono "učitelj" ;-))))

Sanjao sam da mi je riba trudna.
Od jutros sam izbezumljen, i zvao sam je tipa 6 puta...

Od jutros sam izbezumljen, i zvao sam je tipa 6 puta...

Pa je li trudna?

To pokušavam da utvrdim. Mada, ne bi trebalo.

Mala sam poćer'o na paranoju...

zvao sam je tipa 6 puta

jel se javila

Imam ja jednu teoriju u slucaju da se nije javila ali nisam siguran da bi hteo da cujes

U svakom slucaju ne zanemaruj opciju da nije tvoje

Javila se...svaki put...

Nazovi je još par puta, i javiće se...advokatima.

Aha...a da nije to malo previse javljanja a? Kao nikad ne jede, sere, pisa, mazi se? Jel nervozna kad se javi, jel sama govori sta radi? Ne bih da ti stvaram neku nervozu ali ja ja bih se zapitao... I bio nervozan!

опааааааа, имаш девојку, а не хвалиш се!

I jos je jebe! Pa kud devojku jebes-jebi druge a devojku cuvaj!

nateraj je da prizna, a ne da eskivira vesto pa onda u fazonu e trudna sam ali tebe ne obavezujem na bilo kakvu brigu o detetu sve cu sama da radim...ajde molim te kakav bezobrazluk

е мој лукше, неће се то тек тако завршити, борићу се за ник докле год постојим!
мало је познато да сам већ водио битке, исправљао неправде о надимку и мењао дефиниције, и то још код тадашњег мода. ево мали пример
http://vukajlija.com/gura-kocku-u-krug/143145