Prijava

Ne moram nikom da se izjadam. Ali jebiga, danas sam doživio svojevrsnu inverznu katarzu. Sjedim tako ja na nekoj svečanoj akademiji u prvom redu sve skupa sa guzonjama, od kojih, istini za volju, ja imam fizički gledano ponajveću guzicu, dok metaforički zaostajem podosta, daleko su iznad moje lige, ali eto tu sam. I tako, voditeljka vodi program, a manje ili više rječite guzonje se redaju za mikrofonom i govornicom trabunjajući hvalospjeve na račun povoda svečane akademije, a sve to maestralno na kraju začinjava instrumentalno-voklana kamerna grupa grudobujnih omladinki. Tada, negde oko druge numere kamerne grupe, gledam u armstronog plafon svečane hale, i prisjećam se jučerašnje motorke i sjekire, i ona tri zidara što sam popio, dok sam ocu i majci pripremao koji metar drveta jer je usfalilo, a zima kraja ne vidi. Malo se zapitah ko sam ja u stvari? Vjerovatno niko za sve, ali ko sam za sebe. Ne znadoh odgovora, jebiga.

Ti si dobar čoek, još ako okačiš neku sliku tih grudobujnih omladinki proglasićemo te za sveca lolo

Lukѕ
Zbunjena i tužna je najpopularniji Seks i grad izgovor kurveštija kad ih neko skapira da nekom Šomiju u natjunovanom Fiat Stilu puše kurac za novu torbicu tigraste presvlake xd

јес да се јавио и 23ка, ал надам се да ово није упућено мени

Odgledao pedeset nijansi i stigne me kazna u vidu temperature

немој ми кући долазити боље ти је сад ћеш озбиљне батине да добијеш нећу се зајебавати више

ово ми је брат дегенерику

јеси ти знала да имам брата?

ladno si ga dovukao na sajt? :|

Једи говна Марко натерала ме стока

како може да те натера неко да гледаш филм јебему матер

Добио си температуру зато што хара неки вирус, а не због тога што си гледао неки филм. Не функционише овај свет по неким правилима, нису кажњени сви који су чинили лоша дела, нити су награђени сви који су чинили добро. Заиста ме живцира што морам људима да причам неке ствари за које бисте помислили да су свима јасне! http://www.ana.rs/forum/Smileys/default/mad.gif

Стеване ја сам мислио ако имаш неких новаца

Колико сте досадни са тим клипом, Стеване, па Стеване! http://www.ana.rs/forum/Smileys/default/furious.gif