Prijava

Размисли двапут.

Pa sta ste uradili od sajta, modulatoriiii? Banovali ste sve gotivne ljude i zajebante. Nema vise kvalitetne zajebancije jer niko ne smije nista da kaze. Odma ide trajni. Ko u Titovo vrijeme, cim si protiv partije ide goli otok. Ne valja to! Vratite stari sajt!

ti si žensko, kako žensko može da zagori samo mi to objasni molim te?

Дођи на филолошки факултет да видиш како женско може да загори. Да видиш на који ниво су у стању да се спусте кад загоре.

Pa sta ste uradili od sajta, modulatoriiii? Banovali ste sve gotivne ljude i zajebante. Nema vise kvalitetne zajebancije jer niko ne smije nista da kaze. Odma ide trajni. Ko u Titovo vrijeme, cim si protiv partije ide goli otok. Ne valja to! Vratite stari sajt!

Неко разјебе сајт тако да мораш да исцимаш администратора да троши време на брисање 25000 постова у бази (у међувремену је неупотребљив за било шта), а онда кажеш да ''нико ништа не сме да каже''? Ако је то теби квалитетна зајебанција, онда размисли о систему вредности.

Kako je tehnicki moguce da jedan autor ostavi 25000 postova koji su spem, a da vas 15 to ne primjeti?

Ko ne primeti? Ostavili su te postove preko skripte, za 2 minuta.

Kako je tehnicki moguce da jedan autor ostavi 25000 postova koji su spem, a da vas 15 to ne primjeti?

Постоје програми за спемботовање. Друго, бирали су тренутак кад је било најмање модова на сајту. Конкретно, кад је био први напад, само једна модераторка је била онлајн.

Sada, to više nije moguće, tako da smo kul. Bar što se komentara tiče.

Ali su ih ostavili zato sto je neko udario na njih i naljutio ih. Sta ako sad ispadne pobuna autora zbog toga i 30 ljudi pocne sistemski da unistava sajt. Nemoguce ja banovati ljudsku glupost. Stefani, neces moderisati!

30 spamera manje. Opet, na dobitku smo.

Stefi, jel ti daje kajzen neki postotak kad se toliko trudis? Mozda ostanes trudan...

Ali su ih ostavili zato sto je neko udario na njih i naljutio ih.

Не. Оставили су их зато што им је било досадно. Веруј ми, лично сам питао човека. Каже Бурзум ''нисам могао да одолим''.

Ударио на њих? Образложи. Је л' смо ударили на Бурзма тако што му је свако мало дефиниција била на насловној? Тако што смо га сви хвалили како је добар аутор и линковали његове дефиниције свуда? Је л' смо ударили на Цару тако што му је 100 пута гледано кроз прсте, па није банован? Је л' смо ударили на њега тако што смо га одбановали након трајног бана, тако што смо се лепо договорили да не прави срања?

Извини што ћу ти ово рећи, али - сереш.

Mislim da su dosli do onoga sto vi ne mzoete shvatiti. Ovaj sajt nekim ljudima bas uzima zivot...

Nema vise kvalitetne zajebancije jer niko ne smije nista da kaze.

Ko ne smije? Sta hoces da kazem Dzimiju eo sad ovog trenutka?

I ja moram da se izjadam Džimiju i time odgovorim na njegov post.
Niste lično na njih dvojicu ali njima se smučio način na koji vi vodite sajt i hteli su da pošalju poruku Kaizenu. Naravno da su bili svesni da ćete ih banovati, ali oni ni ne žele da se vrate dok se sajt ne promeni.
Mada, Cari ste trajno banovali DunCaru i obrisali mu postove (celt konkretno) iako je postojao dogovor da taj nalog postoji iako je dupli.
A zašta ste banovali Fejza da ne pričam...

Niste lično na njih dvojicu ali njima se smučio način na koji vi vodite sajt i hteli su da pošalju poruku Kaizenu.

Da li si ti svesan da se Džimi, pored još par autora i moderatora, čuo sa Burzumom nakon toga i ta mu je on rekao da je to bila samo zajebancija?
Dokle ćeš više da provlačiš neke svoje reči i poruke kao njegovu pozadinsku nameru?

Niste lično na njih dvojicu ali njima se smučio način na koji vi vodite sajt i hteli su da pošalju poruku Kaizenu. Naravno da su bili svesni da ćete ih banovati, ali oni ni ne žele da se vrate dok se sajt ne promeni.
Mada, Cari ste trajno banovali DunCaru i obrisali mu postove (celt konkretno) iako je postojao dogovor da taj nalog postoji iako je dupli.

Ti si pio sa njima u kafani pa znaš zbog čega su to uradili?

Vi i dalje poričite da ste vi krivi za sve ovo i radite kao što ste i dosad, samo zatvarate oči. I Stefi nisam "svesan", ali sam svestan.

Svesni smo Stefi da se cuo, al cuo sam se i ja sa nekima i shvatio sta hoce da kazu. Bio sam banovan i imao vremena da razmislim. Sajt je postao kao kuca. Svi se znaju i gaje simpatije jedni prema drugima. kajzen je radnik, on donosi hljeb u kucu, a modovi su mame koje mire nemirnu djecu i samaraju one koji nece da se pomire. Krajnje bolesna situacija...

Mislim da su dosli do onoga sto vi ne mzoete shvatiti.

Да, то је тај ултимативни аргумент - ''ви то не можете схватити''. Зашто лепо не признаш да ниси у праву?

Bio sam banovan i imao vremena da razmislim.

Vidim da ti to razmišljanje ne ide baš od ruke dok si na sajtu.