Prijava

joj dokle ce se razvlaciti ove zvake po forumu, sajtu uopste...

Sjeban mi je miš. Kliknem jednom a on klikne dva, ponekad tri puta. Prethodnom je polomljen točkić pa sam ga rastavila pa posle nisam mogla da ga lepo sastavim pa sam našla ovaj stariji koji zajebava. :(

Dzimi drugar, ajde banuj se na 20 dana i samo iz offa posmatraj sajt i razmisljaj. Ne mozes ucestvovati jer si banovan, a nemoj praviti duple i onda razmisljaj o svadjama i prepucavanjima. Okruzenje postaje malo bolesno...

Stefi, izvini sto sam glup, znam da nije moderno.

Džimi jel nas to zajebavaš ili stvarno misliš da je spemovanje urađeno bez ikakvog cilja?
Zar je Kaizen naseo na tu priču? Zar stvarno misli da dobro obavljate posao?
Što se tiče stiskanja X to može svako, mod treba da bude pravedan i da podržava dobru atmosferu na sajtu kako bi stimulisao autore da bolje pišu i tako doprinose poboljšanju sajta. E pa vi to loše radite.

Kontkretno, Dzimi ne obavalja dobro svoj posao, nije mi stavio nijednu definiciju u odabrane a tako bi me stimulisao da nastavim da pisem.

Remac, takođe :)
Da se izjadamo ovde...

Dzimi drugar, ajde banuj se na 20 dana i samo iz offa posmatraj sajt i razmisljaj. Ne mozes ucestvovati jer si banovan, a nemoj praviti duple i onda razmisljaj o svadjama i prepucavanjima. Okruzenje postaje malo bolesno...

Stefi, izvini sto sam glup, znam da nije moderno.

Džimi se banovao dva i po meseca čini mi se. I dalje ne zna da svira gitaru i da igra fudbal, ali mu pored toga ništa ne fali.

Kontkretno, Dzimi ne obavalja dobro svoj posao, nije mi stavio nijednu definiciju u odabrane a tako bi me stimulisao da nastavim da pisem.

Stimulacija? Kao da ga primate u rč?
Ajde, bre, pišite jebene definicije i zabavljajte se. Šta vas bole kurci za svim ostalim!

Da se izjadam i ja...
Počela sam da dajem krša pluseva u posljednje vrijeme, neće na dobro.
Molim dobre autore da se uklone sa sajta kako ne bih izdala svoje hejterske principe. :))

Džimi se banovao dva i po meseca čini mi se. I dalje ne zna da svira gitaru i da igra fudbal, ali mu pored toga ništa ne fali.

Не свира лоше, за фудбал га нисам пито, ал право кажеш Френки, ништа му не фали.
И кој је ово више курац да се тражи смисао у Царином и Бурзумовом испаду? ЈЕБОТЕ! Људи се зајебавали мало, мало више, али није то рађено ни због каквог стања на сајту, јеботе није ово држава, а они Напредњаци па да организују протесте за рушење власти. Зајебавајте се људи, пишите, ако вам смета "стање на сајту" клоните се Форума, пишите дефиниције, постеришите, и боле вас курци!

Луло знам ја то да си ти мене читала па си подавала 330 плусева :Р

Stimulacija? Kao da ga primate u rč?
Ajde, bre, pišite jebene definicije i zabavljajte se. Šta vas bole kurci za svim ostalim!

Dok ne dobijem definiciju u odabranim ne mogu da pisem.

Kao da ga primate u rč?

Jes to meni rek'o?

Remac, čini mi se da je Hogar malo omašio strane, a i poentu. Kontam ne treba mu uzet' za zlo što je neupućen. Pa ni sliku ne zna bre da postavi na forum :P

Луло знам ја то да си ти мене читала па си подавала 330 плусева :Р

TO! Sad znam kako i gdje da izdijelim 'rpu minusa opet, fala Lole za prijedlog! :D

TO! Sad znam kako i gdje da izdijelim 'rpu minusa opet, fala Lole za prijedlog! :D

Е Луло немој сад да уплаћујем ктитора па да откријем и да ме пратиш и да блеје патрици од тебе на свакој дефиницији :Р

Ja se mogu samo izviniti, ako sam ispao glup ili neupućen.

Pa ni sliku ne zna bre da postavi na forum

Za ovo, definitivno glup.

Ima li neko rešenje za mog miša? Na njemu piše 7th sense. Klikće dva put kada kliknem jednom.

Remac, čini mi se da je Hogar malo omašio strane, a i poentu. Kontam ne treba mu uzet' za zlo što je neupućen. Pa ni sliku ne zna bre da postavi na forum :P

E jbg sad, razjebala si sve a tako smo se dobro mogli grudvati... : )

Ima li neko rešenje za mog miša? Na njemu piše 7th sense. Klikće dva put kada kliknem jednom.

Baci ga u smeće.

Aaaaa, sad sam videla da na njemu piše made in china (prc). Moram da kupim novi ali mi se pare baš ne daju :( Definitvno ide u smeće za koji dan.